muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: BONOBO

21.1.2014 Také letos se mezinárodnímu festivalu věnovanému současné elektronické hudbě povedl husarský kousek. Během dne, kdy se oznámil line-up, okamžitě vyprodal. Lístky se objeví už jen v soutěžích. Electronic Beats přivezou Bonobo, Moderat a Diamond Version.
14.7.2013 Je krátko po najväčšom slovenskom festivale a tak je na čase začať rekapitulovať jednu hudobnú lahôdku za druhou. Začneme prvou fotogalériou z trenčianskej Pohody. Venuje sa najmä Thomovi Yorkovi a jeho Atoms For Peace alebo Nickovi Caveovi s Bad Seeds.
13.5.2013 Britský hudebník, producent a DJ Simon Green alias Bonobo se během turné ke své poslední desce The North Borders zastaví i v Praze. Po oznámení jeho účasti na Pohodě a Colours of Ostrava se tak na něj můžeme těšit ještě 21. září v Divadle Archa.
27.4.2013 Bonobo patří mezi "inteligentní" taneční muziku, která rozproudí letošní Colours of Ostrava. První snímek k letošnímu The North Borders je jak vynikajícím otvírákem a lákadlem k desce celé, tak i příjemně nostalgickou poutí za světlem a hudbou jako úplným emočním naplněním.
25.3.2013 Od komorního prostředí Sedmičky přes Lucernu až k prknům Colours of Ostrava. Tak zní pouť The xx, pouť tří snílků, kteří představí českému publiku svou aktuální desku Coexist. Letos rovnou dvakrát.
8.12.2011 Koncom októbra sa britská trojica Belleruche zastavila v Bratislave, Prahe i Brne. Pár minút po prvom menovanom koncerte vznikol rozhovor, v ktorom sa postupne vystriedali všetci členovia.
26.10.2011 Britský pesničkár Fin Greenall, vydávajúci pod rešpektovaným, no prevažne elektronickým labelom Ninja Tune, sa so svojou sprievodnou kapelou Fink predstaví v Bratislave a Prahe.
3.2.2011 Zpěvačka Andreya Triana, jejíž sametový hlas je přirovnáván k Lauryn Hill nebo Cassandře Wilson, se vrátí po úspěšném koncertu v Praze v rámci série Conference na letošní festival Colours of Ostrava...
15.12.2010 Je řada lidí, kteří by se do krve hádali kvůli přesvědčení, že poslední deska Bonobo Black Sands by byla poloviční bez vokálu zpěvačky Andrey Triany. Osobitá zpěvačka před časem vydala první sólové album...
3.6.2010 Internetové rádio světoznámého muzikantského workshopu Red Bull Music Academy uvolnilo v rámci On The Floor! edice k poslechu celý koncert Bonobo v pařízském Elysee Montmartre. Koncert je rozdělen na dvě části a je jakýmsi průřezem...

1-10 (17) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.