muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: BON JOVI

25.10.2013 Metaloví matadoři z Metallicy našli způsob, jak si zpestřit jejich dlouholetý a neutuchající koncertní život. V prosinci totiž odehrají koncert na místě, kam se mnoho lidí, natožpak hudebních kapel nedostane. Na Antarktidě.
26.6.2013 V rámci světového turné Because We Can zahrála 24. června v pražské Synot Tip Areně slavná americká rocková skupina Bon Jovi. I přes vytrvalý déšť Jon Bon Jovi rozdával úsměvy, výborně zpíval a celá kapela šlapala jako dobře namazaný stroj.
21.6.2013 Po dlouhých dvaceti letech se do České republiky vrací Bon Jovi, už v pondělí 24. června se hity jako You Give Love A Bad Name, Livin' On A Prayer, Keep The Faith nebo It's My Life rozezní v pražské Synot Tip Areně.
22.3.2013 V symbolické datum 12. prosince 2012 proběhl v newyorské v Madison Square Garden benefiční koncert na podporu obětí hurikánu Sandy. Tento dvojdisk je vlastně jen jakási "ochutnávka" z celé šestihodinové akce.
17.3.2013 Bon Jovi vydali tento týden novou desku What About Now a jejich červnový koncert v Praze už také není nějakou dobu žádným tajemstvím. Otázkou je, jestli to bude spíše nostalgie živená starými známými hity této kapely nebo se osvědčí i písničky z nového alba.
5.11.2012 Americká skupina Bon Jovi oznamuje rozpis světového turné Because We Can – The Tour, v rámci kterého zavítá 24.června 2013 i do pražské Synot Tip Arény!
5.11.2012 Dlouhých dvacet let, to je doba, na kterou protáhlo čekání českých fanoušků Bon Jovi na živé vystoupení. Poprvé od premiéry v roce 1993 se newjerseyští rockeři vrátí do naší metropole. Zahrají 24. června v Synot Tip Areně v Edenu.
3.3.2012 Kulatou padesátku včera oslavil Jon Bon Jovi, frontman kapely... Bon Jovi. A tak si teď uděláme výlet v časoprostoru do osmdesátých let. You Give Love A Bad Name.
16.4.2011 Řekněme si to na rovinu, Bon Jovi nikdy nebyli v Česku kritikou ceněnou kapelou a u domácích posluchačů jejich oblíbenost nedosahovala takových rozměrů jako jinde ve světě.
24.3.2011 Ničivé zemětřesení, které tento měsíc postihlo Japonsko, vyvolalo bohužel následné tsunami, ale bohudík také následnou vlnu solidarity z celého světa. K ní se teď přidává vydavatelství Universal Music, které chystá výběrové album plné hvězdných jmen.

1-10 (30) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.