muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: BOMBAY BICYCLE CLUB

24.8.2014 Léto bude už za pár dní za námi, ať už opouštíte cokoliv, zavzpomínejte s námi ještě jednou na Grape Festival, který přivezl do naší blízkosti britské Bombay Bicycle Club. V Leave It je doprovází na vedlejších vokálech anglická písničkářka Lucy Rose.
19.8.2014 Grapu se přezdívá „dvoudenní Pohoda pro mladší generaci (konkrétně 16-30, abychom někoho neurazili)“, ale pátý ročník piešťanského festivalu s takto silným line-upem zaslouží lépe definované místo na středoevropské festivalové scéně.
20.4.2014 Maďarský festival Sziget oznámil další nové jména. Kromě Queens of the Stone Age, Placebo, Skrillexe, Jakea Bugga nebo Imagine Dragons vystoupí i britští Bombay Bicycle Club, Manic Street Preachers, Lily Allen, Anti-Flag, The Kooks, The Prodigy nebo rappeři OutKast.
25.3.2014 Slovenský Grape Festival ohlašuje po zveřejnění Klaxons a Bombay Bicycle Club další kapelu z Britských ostrovů. Tuto dvojici doplní na pozici headlinera kapela Editors, která s sebou přiveze své zatím poslední studiové album The Weight Of Your Love.
18.3.2014 Slovenský Grape Festival rozšiřuje svůj line-up o další zajímavé jméno. Na piešťanském letišti přivítá v půlce srpna také jedno z nejzářivějších jmen současné britské indie rockové scény, londýnské Bombay Bicycle Club.
8.1.2014 Datum vydání nového alba londýnských Bombay Bicycle Club se pomalu blíží, čtvrtá deska v pořadí ponese název So Long, See You Tomorrow a v distribuci přistane 3. února. Po prvním singlu Carry Me kapela nyní odhalila další dvě nové skladby s názvem Luna a It’s Alright Now.
7.11.2013 Dost bylo ticha kolem Bombay Bicycle Club. Londýnská čtveřice připravuje na 3. února nové album. Zároveň v těchto dnech představila na svém oficiálním webu interaktivní video v podobném stylu, jako to udělali Arcade Fire.
1.8.2013 V létě dříve nebo později přijde chvíle, kdy si chcete pustit hudbu s tímto ročním obdobím nějak spojenou. A nemusí se v ní zpívat zrovna o plážích a letních parties.
11.1.2013 Jedna z nejtalentovanějších britských indie kapel k novoročnímu přání oznámila, že rok 2013 bude ve znamení nové desky. Tak si dejme od nich Lights Out, Words Gone s připomenutím slunečné atmosféry festivalu v Glastonbury.
9.7.2012 Anglickí Bombay Bicycle Club vydali pred rokom v lete ich tretí štúdiový počin pod názvom A Different Kind of Fix. Na ňom sa objavila ako bonusový song pieseň Beg.

1-10 (14) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.