muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: BOBAN MARKOVIČ

3.11.2007 Do brněnského klubu Fléda zavítal první listopadový srbský trumpetista Boban Marković a jeho Orkestar. Pojďte se s spolu s námi přesvědčit o tom, jak žhavá může být noc pod taktovkou balkánských rytmů.
29.10.2007 Legendární srbská dechová kapela Boban i Marko Marković Orkestar míří do moravské metropole. Spolu s předskokany, Pohřební kapelou se chystají ovládnout žhavými jižními rytmy návštěvníky brněnského klubu Fléda.
28.8.2007 Na jubilejním dvacátém ročníku festivalu, věnovaném náčelníku Václavu Havlovi, se během čtyř dnů objevili Dhol Foundation, Boban i Marko Markovič Orkestar, Young Gods nebo The Race a okolo dvaceti tisíc těch, kteří to vše sledovali.
28.12.2006 Boban Markovič, nekorunovaný král srbské dechovky, se v lednu příštího roku představí společně se svým dvanáctičlenným Orkestarem v pražské Akropoli.
8.5.2006 V pražském klubu Roxy se zítra a ve středu uskuteční festival Colours of Balkan Brass, který nabídne divákům nejrůznější podoby balkánské dechovky, stylu, který si od uvedení ve filmech Emira Kusturici získal po celém světě obrovskou oblibu.
6.4.2006 Ochutnávku u festivalu Colours of Balkan Brass, který se uskuteční 9. a 10. května v pražském klubu Roxy, nabídnou nejbližší pondělní Free Mondays. V pondělí večer se v Roxy zdarma představí Gipsy.cz a BalkanBeats Berlin DJs.
15.3.2006 Německá synthpopová legenda Camouflage a srbský Boban Markovic Orkestar budou hlavními taháky letošního ročníku festivalu Sázavafest. Ten proběhne od 3. do 6. srpna v areálu ostrova v obci Sázava na Benešovsku.
13.2.2006 Brněnský klub Fléda opět ožije balkánskými rytmy. Do jednoho z nejvyhlášenějších brněnských klubů se již tento čtvrtek vrátí Boban Markovic a jeho Orkestar.
12.1.2006 Brněnská Fléda 16. února opět přivítá Boban Markovice a jeho Orkestar. Soudě dle zájmu o předchozí koncerty se dá očekávat, že i tentokrát bude vyprodáno.

1-9 (9)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.