muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: BOBAN I MARKO MARKOVIĆ ORKESTAR

29.10.2007 Legendární srbská dechová kapela Boban i Marko Marković Orkestar míří do moravské metropole. Spolu s předskokany, Pohřební kapelou se chystají ovládnout žhavými jižními rytmy návštěvníky brněnského klubu Fléda.
5.7.2007 O tom, že letošní jubilejní ročník festivalu Trutnov Open air bude nabitý především tuzemskými kapelami již zajisté není pochyb. Pořadatelům se však podařilo zajistit hudbychtivému publiku i některá jména světového formátu.
29.1.2007 Zimní Colours of ostrava pohostily orchestr Bobana Markoviće, amerického hiphopera přezdívaného Afu-Ra a bosenské Dubiosa Kolektiv. Skvělý organizátorský počin však potrápila nízká návštěvnost.
28.12.2006 Boban Markovič, nekorunovaný král srbské dechovky, se v lednu příštího roku představí společně se svým dvanáctičlenným Orkestarem v pražské Akropoli.
6.12.2006 Pořadatelé festivalu Colours of Ostrava v lednu vůbec poprvé nabídnou také jeho zimní obdobu. V Domě kultury města Ostravy se tak 26. a 27. ledna 07 představí americký rapper Afu-Ra, Boban i Marko Markovic Orkestar, či bosenská etno-dubová formace Dubioza Kolektiv.
8.8.2006 O prvním srpnovém víkendu proběhl v areálu ostrova v obci Sázava na Benešovsku již tradiční festival Sázavafest. Letos přivítal Boban i Marko Markovic Orkestar, Manau, Banco de Gaia a mnohé další.
21.7.2006 Budapešťský Sziget, co do hvězdných jmen bezesporu největší festival ve střední Evropě, nabídne i letos týden plný více než bohatého hudebního programu.
14.6.2006 O několik zajímavých jmen se v posledních dnech rozrostl line-up srpnového Sázavafestu. Delší dobu avizovaný Boban i Marko Marković Orkestar doplní mimo jiné španělští Cañaman, zpěvačka Ari Up, nebo francouzští Manau.
8.5.2006 V pražském klubu Roxy se zítra a ve středu uskuteční festival Colours of Balkan Brass, který nabídne divákům nejrůznější podoby balkánské dechovky, stylu, který si od uvedení ve filmech Emira Kusturici získal po celém světě obrovskou oblibu.
6.4.2006 Ochutnávku u festivalu Colours of Balkan Brass, který se uskuteční 9. a 10. května v pražském klubu Roxy, nabídnou nejbližší pondělní Free Mondays. V pondělí večer se v Roxy zdarma představí Gipsy.cz a BalkanBeats Berlin DJs.

14-23 (23) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.