muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: BOBAN I MARKO MARKOVIĆ ORKESTAR

30.12.2008 Boban i Marko Marković Orkestar, nejuznávanější srbská dechová kapela posledních let, opět míří do České republiky. Zahraje 7. dubna v pražském Divadle Archa a 8. dubna v brněnském klubu Fléda.
15.1.2008 Poslední lednový večer bude v pražském Divadle Archa patřit stálici našich koncertních podií – uskupení Boban i Marko Marković Orkestar.
13.11.2007 Sotvaže v brněnské Flédě utichly všechny trubky, oznámil management králů balkánské dechovky další vystoupení v České republice – tentokrát v prostorách Divadla Archa.
29.10.2007 Legendární srbská dechová kapela Boban i Marko Marković Orkestar míří do moravské metropole. Spolu s předskokany, Pohřební kapelou se chystají ovládnout žhavými jižními rytmy návštěvníky brněnského klubu Fléda.
5.7.2007 O tom, že letošní jubilejní ročník festivalu Trutnov Open air bude nabitý především tuzemskými kapelami již zajisté není pochyb. Pořadatelům se však podařilo zajistit hudbychtivému publiku i některá jména světového formátu.
29.1.2007 Zimní Colours of ostrava pohostily orchestr Bobana Markoviće, amerického hiphopera přezdívaného Afu-Ra a bosenské Dubiosa Kolektiv. Skvělý organizátorský počin však potrápila nízká návštěvnost.
28.12.2006 Boban Markovič, nekorunovaný král srbské dechovky, se v lednu příštího roku představí společně se svým dvanáctičlenným Orkestarem v pražské Akropoli.
6.12.2006 Pořadatelé festivalu Colours of Ostrava v lednu vůbec poprvé nabídnou také jeho zimní obdobu. V Domě kultury města Ostravy se tak 26. a 27. ledna 07 představí americký rapper Afu-Ra, Boban i Marko Markovic Orkestar, či bosenská etno-dubová formace Dubioza Kolektiv.
8.8.2006 O prvním srpnovém víkendu proběhl v areálu ostrova v obci Sázava na Benešovsku již tradiční festival Sázavafest. Letos přivítal Boban i Marko Markovic Orkestar, Manau, Banco de Gaia a mnohé další.
21.7.2006 Budapešťský Sziget, co do hvězdných jmen bezesporu největší festival ve střední Evropě, nabídne i letos týden plný více než bohatého hudebního programu.

11-20 (23) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.