muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: BOB MARLEY

11.5.2012 Reggae svět si dnes připomíná smutné výročí. Před jedenatřiceti lety totiž zemřela legenda, která znamenala mnohé nejen pro svůj žánr. Bob Marley. Dnešním Songem Dne je píseň No Woman No Cry.
6.2.2012 Sedmašedesáté narozeniny by dnes slavil nejslavnější reggae zpěvák a možná i nejslavnější Jamajčan všech dob. Ano, Bob Marley. Could You Be Loved je nejen jednou z jeho nejznámnějších písní, ale i jednou z největších klasik svého žánru. A taky dnešním Songem dne.
14.12.2010 Dnes, po třiceti letech, vychází záznam vůbec posledního veřejného vystoupení, které odehrál legendární jamajský reggae zpěvák Bob Marley v doprovodu kapely The Wailers.
16.9.2010 Když putující Londýňan Eddy Allen zakotvil se svou kytarou v Praze, netrvalo dlouho a založil kapleu CCTV Allstars. Tento soubor, který míchá do strhující směsi živočišné ska s rockem, funkem, reggae a punkem...
10.7.2009 Záhy po úspěšném desátém ročníku festivalu Reggae Ethnic Session, který navštívilo takřka pět tisíc lidí, mají jeho organizátoři připravenu další lahůdku. První srpnové úterý přijedou poprvé do pražského Lucerna Music Baru jamajští veteráni Third World.
9.2.2009 Bob Marley a Peter Tosh – dva zpěváci, jejichž koncertů se Praha nikdy nedočkala a kteří nás přes dvě desetiletí pozorují z nebeských výšin. Skupina legendárního baskytaristy George ‘Fully‘ Fullwooda ale přesvědčuje, že jejich hudba a poselství jsou stále s námi.
1.1.2009 Ve věku osmašedesáti let zemřel jamajský skladatel Vincent Ford, známý mimo jiné jako autor největšího hitu Boba Marleyho No Woman, No Cry.
31.5.2008 Prvním potvrzeným headlinerem letošního ročníku Trutnov Open Air Music festivalu, který bude probíhat od 21. do 24. srpna, je Stephen Marley, nejmladší syn legendárního jamajského reggae zpěváka Boba Marleye.
29.10.2007 Výčet aktivit Jiřího Charypara (1953) spojené s rockovou a reggae hudbou by vydal na několik stránek. Krom toho, že se dodneška věnuje reggae skupině Švihadlo, se kterou natočil již pět desek...
3.10.2006 Jamajská reggae kapela The Wailers se 8. listopadu představí v pražském klubu Roxy, Ano, ti The Wailers, s nimiž hrál legendární Bob Marley.

1-10 (16) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.