muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: BOB MARLEY & THE WAILERS

11.5.2012 Reggae svět si dnes připomíná smutné výročí. Před jedenatřiceti lety totiž zemřela legenda, která znamenala mnohé nejen pro svůj žánr. Bob Marley. Dnešním Songem Dne je píseň No Woman No Cry.
14.12.2010 Dnes, po třiceti letech, vychází záznam vůbec posledního veřejného vystoupení, které odehrál legendární jamajský reggae zpěvák Bob Marley v doprovodu kapely The Wailers.
16.9.2010 Když putující Londýňan Eddy Allen zakotvil se svou kytarou v Praze, netrvalo dlouho a založil kapleu CCTV Allstars. Tento soubor, který míchá do strhující směsi živočišné ska s rockem, funkem, reggae a punkem...
6.11.2006 Dva jedinečné koncerty se během tohoto týdne odehrají v prostorách pražského klubu Roxy. Už zítra zde vystoupí Ori Kaplan, člen kapel Gogol Bordello a Firewater, se svým vlastním projektem Balkan Beat Box a o den později dojde na vystoupení jamajské reggae legendy The Wailers, s níž svého času hrával také Bob Marley.
3.10.2006 Jamajská reggae kapela The Wailers se 8. listopadu představí v pražském klubu Roxy, Ano, ti The Wailers, s nimiž hrál legendární Bob Marley.
19.2.2006 Rekapitulující kompilace se dají sestavit mnoha způsoby: nejlepší písničky, největší hity, všechny singly... Co přístup, to jiný pohled. Pak to chce přidanou hodnotu, aby si desku koupili i ti, kdo už všechen starý materiál...
12.11.2001 To se dalo čekat. Když se na počátku léta Universal vytasil s různými bonusy obohacenou kolekcí řadových alb Boba Marleyho, která natáčel pro Island, bylo logické, že i další firmy, kterým...

1-7 (7)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.