muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: BOB DYLAN

14.12.2014 Ne, do nadpisu se nám nevloudil šotek. Bob Dylan, muž, na jehož koncerty se stojí fronty, skutečně odehrál vystoupení, kterému přihlížel pouze jeden jediný návštěvník. Pochopitelně se nejednalo o nepovedenou zastávku zpěvákova turné, nýbrž o hudební experiment.
26.6.2014 Jen několik dní zbývá do vystoupení Boba Dylana, jednoho z nejvýznamnějších světových hudebníků. Proslulý americký písničkář a příležitostný rocker vystoupí v pražské O2 Areně 2. července v osm hodin večer.
27.5.2014 Čísla, čísla, čísla. Před třemi dny oslavil Bob Dylan sedmdesáté třetí narozeniny. Před jednapadesáti lety vydal album The Freewheelin' Bob Dylan, své druhé v pořadí, a my z něj vybíráme dnešní skladbu. Od té doby Bob nahrál dalších třicet tři desek.
25.2.2014 Je tomu pár dní nazpět, co se Slovensko mohlo radovat z oznámeného letního koncertu. Nyní mohou zaplesat i fanoušci v Česku. Týden po zastávce v Košicích se totiž legendární zpěvák představí také v Praze.
20.2.2014 Folkový písničkář Bob Dylan zavítá v červnu letošního roku na Slovensko. V rámci svého nekončícího turné se představí 27. června v košické Steel Areně. Psát o této žijící legendě jakékoliv shrnující informace by bylo zbytečné, 35 studiovek...
25.10.2013 Metaloví matadoři z Metallicy našli způsob, jak si zpestřit jejich dlouholetý a neutuchající koncertní život. V prosinci totiž odehrají koncert na místě, kam se mnoho lidí, natožpak hudebních kapel nedostane. Na Antarktidě.
23.10.2013 Přesně před půl stoletím nahrál ve studiu Bob Dylan jednu ze svých nejikoničtějších písní. The Times They Are a-Changin' dala jméno stejnojmennému albu, stala se úspěšným singlem a oblíbeným hledáčkem cover verzí.
20.5.2013 Dnes jsme na facebooku zahájili novou rubriku, která je primárně určena těm, kdo sledují náš profil. Každý pondělní podvečer vám pošleme tip na zajímavé živé vystoupení nebo videoklip. Od běžného songu dne se tato rubrika bude lišit tím, že jejím hlavním účelem...
28.10.2012 Padesát let na scéně, pětatřicet studiových alb… I kdyby však vydal jen prvních šest desek, tvář populární hudby by změnil navždy. Což neznamená, že by Dylan později produkoval méně kvalitní hudbu.
23.10.2012 V minulých letech vycházely v rámci tohoto seriálu studie, kde jsme se zabývali historií rockové hudby a jejím vývojem v širším kontextu, vymezeném obdobím delším než posledních padesát šedesát let.

1-10 (61) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.