muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: BLUE EFFECT

23.03. „Bylo to podle mě nejlepší období Blue Effectu, ale i nejlepší hudební období mého života. A povídala mi Zlata, žena Radima Hladíka, jak i Radim krátce před...
2.2.2017 Přistoupit s objektivním přístupem k zmapování naší největší legendy po 4. prosinci 2016, kdy zemřel její zakladatel a protagonista Radim Hladík, kytarová ikona, skladatel, producent, pedagog a hudební osobnost, bylo velmi těžké.
10.4.2015 Vladimíru Mišíkovi (ETC, Blue Effect, Flamengo), jednomu z nejvýznamnějších českých písničkářů, se pokloní mladá generace alternativců. Album pojmenované Bazarem proměn, které představí osobité přepracování Mišíkových skladeb, vyjde u Indies 9. června.
3.5.2013 Poslední dubnový den se každoročně nese ve víru filipojakubské noci, tedy upalování čarodějnic. V Brně měli lidé možnost strávit tento večer už pošesté v areálu brněnské Riviéry. Tentokrát za účasti kapel jako The Subways, Wanastowi Vjecy a spousty dalších.
1.5.2013 Oslavy čarodějnic se v Brně slavily ve velkém stylu. Přinášíme vám fotoreport z 6. ročníku Čarodějálesu, který se uskutečnil v areálu Riviéry a představil velká jména české i zahraniční scény.
23.4.2013 Již příští úterý, 30. dubna, se uskuteční šestý ročník tradičního brněnského festivalu Čarodějáles. Těšit se můžete na anglické The Subways, české legendy Pražský Výběr, Wanastovi Vjecy a spoustu dalších.
8.3.2013 Dnes slaví 66. narozeniny Vladimír Mišík, který také k této příležitosti večer zahraje s kapelou Etc v klubu Malostranská beseda. Popřejme mu tedy vše nejlepší a hodně zdraví s jednou z jeho nejznámějších písniček, kterou nahrál s Blue Effectem.
17.1.2013 Britská kytarová trojice The Subways má u nás silnou fanouškovskou základnu a na zdejších pódiích si zahrála už mnohokrát. A ani v letošním roce návštěvu Česka nevynechá.
6.11.2012 Výročí padesáti let značky Marshall se neslavilo jen na nedávném megakoncertu ve Wembley, naopak se dočká i Praha. Bude mu totiž věnován letošní Beatfest, který proběhne 8. prosince v Incheba Areně na Výstavišti v pražských Holešovicích.

1-10 (66) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.