muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: BLOOD SWEET AND TEARS

5.10.2009 Varhan Orchestrovič Bauer je prototypem hudebního skladatele, aranžéra a dirigenta, u kterého hranice žánrů splývají v jeden celek. Skládá jak vážnou, tak i filmovou hudbu či hudbu k reklamám...
4.10.2007 Legendární americký nadžánrový písničkář, hudebník, skladatel a producent Al Kooper vystoupí v pondělí 22. října v pražském Divadle Archa.
30.7.2007 Legendami nabitý druhý ročník festivalu Music in the Park o uplynulém víkendu v pražské Stromovce přivítal zpěvačku Lauryn Hill, bluesové Blood Sweet and Tears, pianistu Dr. Johna, hráče na mandolinu Rickyho Skaggse, nebo saxofonistu Courtneyho Pinea...
17.5.2007 Hlavní hvězdou druhého ročníku festivalu Music in the Park, který se uskuteční 27. a 28. července v pražské Stromovce, bude zpěvačka Lauryn Hill.
28.4.2007 S blížící se letní festivalovou sezónou pořadatelé postupně ohlašují hvězdy svých akcí a protože naši jižní sousedé již mají většinu programové přípravy za sebou, nabízí se malé ohlédnutí, co všechno by mohlo hudebního fanouška, kterému není líto strávit pár hodin na cestě, potkat.

1-5 (5)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.