muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: BLOOD RED SHOES

11.7.2014 Letošní ročník Rock for People nabídli svým návštěvníkům jak interprety, kteří zažili období své největší slávy v době minulé, tak také nadějné kapely teprve čekající na svou šanci. Kdo z nich zklamal a kdo naopak mile překvapil?
21.12.2013 Rocková dvojka z anglického Brightonu Blood Red Shoes se vrátí do České republiky. Zpěvačka a kytaristka Laura-Mary Carter a bubeník Steven Ansell po čtyřech letech opět zahrají v pražském Lucerna Music Baru.
24.11.2012 Britská indie-rocková dvojice Blood Red Shoes zahraje dneska večer v pražském klubu Roxy, kam přijede představit svoje aktuální album In Time to Voices. Z něj vybíráme i dnešní Song dne, a sice singl Lost Kids.
10.8.2012 Britská indie-rocková dvojice Blood Red Shoes v březnu vydala své třetí album In Time to Voices a dnes vystoupí na Grape Fesivalu ve slovenských Piešťanech. Z jejich aktuální desky si pustíme singl Cold.
12.7.2012 Rakouský FM4 Frequency Festival pomalu uzavírá letošní line-up. V předchozích týdnech se rozrostl o poslední kapely, navíc se také dočkal prvního nástřelu časového harmonogramu.
12.6.2012 The Subways, The Bloody Beetroots a Wolf Fang – to byla jména, která donedávna vévodila soupisce ohlášených kapel, s nimiž se budete moci setkat, v srpnu vyrazíte do slovenských Piešťan. S postupem času k nim ale průběžně přibylo několik dalších zajímavých jmen.
13.5.2012 Brightonská dvojka Blood Red Shoes před nedávnem vydala své třetí album In Time To Voices, které momentálně představuje na turné po Velké Británii. My vám teď přinášíme ochutnávku toho, co předvedli v glasgowském klubu King Tut's Wah Wah Hut.
26.1.2012 Indie-rockové duo z Brightonu Blood Red Shoes chystá třetí studiové album. Laura-Mary Carter a Steven Ansell naplánovali den D, kdy vyjde novinka In Time To Voices, na 26. března.
24.2.2011 Už sama o sobě silná programová soupiska německých festivalů Hurricane a Southside, kterou do nynějška tvořily kapely jako Foo Fighters, Blink 182, Arcade Fire, The Chemical Brothers, Portishead, Arctic Monkeys, Gogol Bordello nebo Elbow, se opět rozrůstá.
4.1.2011 Po objevech a albech se konečně dostáváme k tématu, které je věnováno ryze živé muzice - tomu hlavnímu, na čem vše stojí. Zaměřujeme se nejen na koncerty jako takové, ale taky na jejich pořadatele nebo festivaly.

1-10 (37) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.