muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: BLOC PARTY

10.7.2008 Až na mírné odchylky budou dnešní videotipy striktně elektronické. Nabídnou britské zástupce – Audio Bullys, Bloc Party, Goldfrapp, Fatboy Slima; Američany Hercules and Love Affair a odskočíme si i do Brazílie za CSS.
1.11.2007 S prvým novembrovým dňom prichádzajú trináste Videotipy a v nich nové klipy od Korn, Bloc Party, Groove Armady, Tegan and Sara, Ghostmother a Panda Bear.
4.6.2007 Jihoněmecký Southside a severoněmecký Hurricane – to je dvojice bratrských festivalů, jež se ve své zemi vedle akcí Rock am Ring a Rock im Park řadí mezi jedny z největších. Dostavení v Neuhausenu a Scheesselu si letos návštěvníci dají od 22. do 24. června.
27.3.2007 Na seznamu hvězd, které se objeví na festivalu Open'er v polské Gdyni, přibyli londýnští indie-popoví Bloc Party, elektronická Groove Armada a newyorkský taneční projekt LCD Soundsystem.
20.3.2007 Pokiaľ vám nestačia kapely doposiaľ potvrdené vo vašom okolí, prinášame vám mená interpretov potvrdených na najväčších európskych festivaloch. Nezabudli sme na Glastonbury, Rock Am Ring, Rock Im Park, Southside, Hurricane, Nova Rock alebo Werchter.
26.2.2007 Nedaleká Vídeň nabídne hudebním fanouškům i na jaře bohaté vyžití. O několika akcích jste se už u nás mohli dočíst, nyní si ale uděláme opět lehce komplexnější přehled: Klaxons, Deftones, Scissor Sisters, The Long Blondes, Cansei de Ser Sexy, Maxïmo Park, Enter Shikari, Bloc Party, Metallica...
19.2.2007 A Weekend In The City... Ano, název druhého alba londýnské kytarové čtveřice Bloc Party se dá pěkně aplikovat v praxi, třeba i v případě chystaného vídeňského koncertu. Ten v tamní hale Gasometer proběhne v sobotu 5. května.
22.12.2006 Od našeho předchozího přehledu vídeňských koncertů už uběhl nějaký ten pátek a proto vám nyní přinášíme nabídku dalších akcí.
25.10.2006 Své v pořadí druhé album do světa vypustí kytarovka Bloc Party. Jmenovat se bude A Weekend In The City a vyjde 5. února.
20.7.2005 Včera byly v Londýně vyhlášeny nominace na vysoce prestižní ceny NATIONWIDE MERCURY MUSIC PRIZE (dříve pouze Mercury Music Prize).

46-55 (55) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.