muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: BLOC PARTY

7.3.2009 Belgie, Nizozemí a Dánsko sice patří mezi menší země, ovšem po desetiletí si drží tradici velkých hudebních festivalů. Pokud se rozhodnete pro výlet za hudebními zážitky, pak se budete moci setkat mimo jiné s Brucem Springsteenem, Depeche Mode, Oasis, Coldplay, The Killers a mnohými dalšími.
27.2.2009 Organizátoři festivalu Rock for People dnes zveřejnili jména prvních headlinerů pro letošní 15. ročník, který proběhne od 4. do 6. července na letišti v Hradci Králové.
13.2.2009 Včera jsme se věnovali nově potvrzeným interpretům pro festivaly Southside a Hurricane a dnes si pro změnu posvítíme na další bratrskou dvojici. Německé festivaly Rock am Ring a Rock im Park totiž v posledních dnech rozšířily svůj program o řadu zvučných jmen.
24.12.2008 V další vydání Videotipů vám nabízíme jak ochutnávky z desek, které se na pultech objeví začátkem příštího roku, tak i pár starších kousků s vánoční tématikou – melancholickou i veselou. Udělejte si pohodlí a pokochejte se...
19.8.2008 Třetí deska kytarových Bloc Party je na spadnutí. Dva roky po vydání alba A Weekend in the City se skupina hlásí o slovo s novinkou nazvanou Intimacy, která bude v digitální podobě k dostání už od tohoto čtvrtka. Příští týden se pak na trhu objeví i CD edice.
10.7.2008 Až na mírné odchylky budou dnešní videotipy striktně elektronické. Nabídnou britské zástupce – Audio Bullys, Bloc Party, Goldfrapp, Fatboy Slima; Američany Hercules and Love Affair a odskočíme si i do Brazílie za CSS.
1.11.2007 S prvým novembrovým dňom prichádzajú trináste Videotipy a v nich nové klipy od Korn, Bloc Party, Groove Armady, Tegan and Sara, Ghostmother a Panda Bear.
4.6.2007 Jihoněmecký Southside a severoněmecký Hurricane – to je dvojice bratrských festivalů, jež se ve své zemi vedle akcí Rock am Ring a Rock im Park řadí mezi jedny z největších. Dostavení v Neuhausenu a Scheesselu si letos návštěvníci dají od 22. do 24. června.
27.3.2007 Na seznamu hvězd, které se objeví na festivalu Open'er v polské Gdyni, přibyli londýnští indie-popoví Bloc Party, elektronická Groove Armada a newyorkský taneční projekt LCD Soundsystem.
20.3.2007 Pokiaľ vám nestačia kapely doposiaľ potvrdené vo vašom okolí, prinášame vám mená interpretov potvrdených na najväčších európskych festivaloch. Nezabudli sme na Glastonbury, Rock Am Ring, Rock Im Park, Southside, Hurricane, Nova Rock alebo Werchter.

41-50 (55) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.