muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: BLOC PARTY

27.8.2009 Nizozemský house/tranceový DJ Tiësto si na své čtvrté album přizval řadu zajímavých, ba pro mnohé přímo překvapivých hostů. Kaleidoscope, jak se novinka bude jmenovat, vyjde 6. října a z celkových sedmnácti tracků přitom nabídne hned jedenáct kolaborací.
16.7.2009 Počtem účinkujících, návštěvníků i délkou svého trvání je maďarský festival Sziget největším středoevropským festivalem. Jeho letošní ročník se nezadržitelně blíží a programová soupiska se proto dočkala finální podoby.
13.7.2009 Nebojte, ani v prázdninovém období Videotipy nespí. V aktuálním vydání najdete klipy britských Bloc Party, The Twillight Sad a Reverend and the Makers. Doplňují je američtí Wavves, „polská Tori Amos“ Gaba Kulka a německý producent Remute.
12.7.2009 Pokud naše stránky sledujete nějaký ten pátek, rakouský festival FM4 Frequency pro vás není neznámou. V tomto roce se přesouvá ze Salzburgu ještě blíže k českým hranicím – do St. Pöltenu -, kde třídenní festival vypukne už 20. srpna.
12.7.2009 Ve druhé části naší fotoreportáže z uplynulého Rock for People si připomeneme vystoupení zbývajících kapel, mezi kterými najdete mimo jiné Bloc Party, Placebo, Underworld, Gogol Bordello nebo Ra:IN.
10.7.2009 Prvý júlový víkend v Českej republike už tradične patrí jednému z najväčších tuzemských festivalov - Rock for People. Ten zaknihoval už pätnásty ročník a ako pozvánku poskladal celkom zaujímavý line up: Arctic Monkeys, Placebo, Bloc Party, The Kooks aj Underworld.
8.7.2009 8-bit, dubstep, minimal, idm, electro, house... Na elektronickou muziku určitě jeden z nejvšestranněji zaměřených festivalů, navíc doplněný o současné kytarovky. To je německý Melt! Ve výčtu elektronických žánrů zdánlivě chybí industrial. Organizátoři jej nahrazují výběrem místa: muzeem důlního průmyslu.
15.6.2009 Placebo, Slipknot, The Prodigy, Bloc Party, Madness a Sugarplum Fairy - to jsou kapely, které zachycuje druhá část naší fotogalerie z letošního ročníku německého festivalu Rock im Park.
27.3.2009 Do programu rakouského Frequency festivalu, který se uskuteční od 20. do 22. srpna v St. Pöltenu, přibylo k již dříve oznámeným Prodigy, Mando Diao, Rise Against, Enter Shikari, The Subways nebo The Sounds opět pár nových interpretů.
25.3.2009 Maďarský Sziget letos oproti předchozím rokům s prezentací prvních potvrzených interpretů příliš nepospíchal. Při letmém srovnání zvlášť silnou sestavou program letošního ročníku největšího středoevropského festivalu alespoň prozatím neoplývá, nicméně i tak už má své příznivce na co lákat.

31-40 (55) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.