muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: BLOC PARTY

14.8.2012 Four.blocparty.com – to je adresa, na které si od teďka můžete poslechnout nové album britské electro-kytarové kapely Bloc Party v celé jeho délce. Čtvrtá deska nesoucí název Four čítá dohromady dvanáct skladeb.
30.7.2012 Nedlouho po singlu Octopus nabízí britská electro-kytarová čtveřice Bloc Party k poslechu další píseň ze svého nového alba Four, které vyjde už 20. srpna.
13.7.2012 Druhá část reportáže z letošního Open´er Festivalu mapuje druhé dva dny, během kterých se na jeho scénách vystřídali namátkou Franz Ferdinand, Bloc Party, M83, Mumford and Sons, The Mars Volta nebo The XX.
12.7.2012 Rakouský FM4 Frequency Festival pomalu uzavírá letošní line-up. V předchozích týdnech se rozrostl o poslední kapely, navíc se také dočkal prvního nástřelu časového harmonogramu.
11.7.2012 Britská electro-kytarová formace Bloc Party v současnosti obráží evropské festivaly a krom své staré klasiky prezentuje i několik nových písní. Ostatně není divu, 20. srpna jí vychází nové album, které ponese název Four.
1.6.2012 O tom, že se britská parta Bloc Party letos vrátí se svou čtvrtou řadovkou, jsme vás informovali již počátkem roku. Nyní kapela odtajnila trochu více infa - album ponese prostý název Four...
12.4.2012 Po čtyřech letech by se letoš britští Bloc Party měli vytasit s novou deskou. Zatím není známo, kdy vyjde, nicméně na léto má kapela naplánováno turné, které zavítá i k našim sousedům...
17.3.2012 Opět velice slibně se rýsuje line-up rakouského Frequency Festivalu, který proběhne v polovině srpna v St. Pöltenu. Po britských Placebo totiž pořadatelé oznámili pěknou řádku silných a zajímavých jmen.
4.3.2012 Polský Heineken Open’er přihazuje k Björk, Franz Ferdinand, Justice, The xx, SBTRKT a Julii Marcell do line-upu dalších devět jmen. Na své si přijdou fanoušci hip-hopu, electro-kytarové muziky i písničkářství.
4.1.2012 Britská indie-rocková formace Bloc Party se podle slov frontmana Kele Okerekeho vrátí ještě letos se svou čtvrtou řadovkou. Bližší informace o nástupci čtyři roky starého alba Intimacy dosud odtajněny nebyly.

11-20 (55) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.