muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: BLOC PARTY

20.7.2013 Nepříliš přesvědčivé vystoupení Bloc Party, kteři nedávno nečekaně ohlásili přestávku, patřilo na Pohodě mezi poslední na delší dobu. Tato pauza by ovšem nemusela být tak dlouhá, jak se ještě před nedávnem zdálo.
16.7.2013 Salva zdvojených pohlednic z letošní Pohody doplňuje první díl naší reportáže a nabírá tak už jen střípky k opět maximálně rozmanité atmosféře tohoto ročníku, pořadově již sedmnáctého. Na shledanou za rok!
15.7.2013 Za nami je už sedemnásty ročník festivalu Pohoda. Únava sa mieša s radosťou, zábleskami stretnutí a zážitkov, či nostalgiou za intenzívnosťou každého vystúpenia, ktorých si svedomitý návštevník na festivale od rána do rána môže vychutnať niekoľko desiatok.
6.7.2013 Rock For People letos překvapil. Program, který festival připravil, mohl sice zpočátku vyvolávat otazníky, ale ve výsledku je potřeba konstatovat, že se organizátorům opravdu podařilo přilákat do Hradce Králové velmi odlišné publikum a nabídnout hudební zážitky napříč žánry.
27.6.2013 Možná, že jejich poslední deska zase tolik nenadchla, ale myslím, že i přesto se máme v létě na co těšit. Bloc Party nám zahrají v Čechách i na Slovensku, můžete je zastihnout na Rock For People nebo na Pohodě. No a nebo si dejte rovnou dvakrát. Banquet.
13.6.2013 Sotva se britská kapela Bloc Party vrátila po čtyřech letech s novým albem Four a odehrála pár koncertů, plánuje opět pauzu. Předešlé roky využil její zpěvák Kele Okereke k nahrání sólové desky The Boxer.
28.1.2013 Londýnská electro-kytarová čtveřice Bloc Party je další potvrzenou kapelou, která vystoupí na letošním ročníku festivalu Pohoda. Kele Okereke a spol. zde představí své aktuální album nazvané Four, které vyšlo loni v létě.
17.1.2013 Ani letos nebude na německých festivalech Hurricane a Southside o zajímavý program nouze. Slibem budiž přinejmenším dosavadních zhruba pět desítek potvrzených položek v line-upu.
8.10.2012 O štvrtej radovke, nazvanej jednoducho Four, britskej skupiny Bloc Party sme vás už informovali. Z albumu, na ktorí museli fanúšikovia čakať štyri roky, v novembri vydá Kele Okereke a spol nový singel s piesňou Kettling.
25.8.2012 Že program rakouského Frequency Festivalu nabízející populární i vycházející kapely z kytarové, elektronické či punk-rockové scény nemá v našem blízkém okolí konkurenci, je známou pravou. Nejinak tomu bylo letos, kdy se festival poprvé natáhl dokonce na čtyři dny.

1-10 (55) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.