muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: BLACK SABBATH

20.8.2015 Britský zpěvák Tony Martin, rodák z Birminghamu, je v historii Black Sabbath jednou z nejdůležitějších, ale zároveň nejpřehlíženějších postav. Po Ozzym je sice druhým nejdéle fungujícím zpěvákem této legendární formace a několikrát jí pomohl zpátky na nohy, ale vždy byl až třetí volbou po princi temnot nebo Ronniem Jamesi Diovi.
10.12.2013 Peripetie předcházející comebackovému turné by vydaly na seriál. Vše začalo před více jak dvěma lety neověřenými zvěstmi o možném reunionu, které Black Sabbath potvrdili teprve po čtvrt roce.
8.12.2013 Kultovní kapela Black Sabbath se v rámci světového turné k novému albu 13 zastavila i ve vyprodané pražské O2 Areně, aby všem přítomným ukázala, že i po pětačtyřiceti letech od založení má svým fanouškům stále co říct. Jako předkapela vystoupili Uncle Acid and the Deadbeats.
5.12.2013 Pouhé dva dny zbývají do jednoho z nejočekávanějších rockových koncertů tohoto roku. Legenda mezi legendami britští Black Sabbath vystoupí 7. prosince v pražské O2 Areně.
25.9.2013 Fanoušci Black Sabbath si mohou ukrátit čekání na jejich prosincový koncert v pražské O2 Areně novým DVD, které bude obsahovat záznam vystoupení z 29. dubna a 1. května letošního roku, kdy kapela hrála v melbournské Rod Laver Areně.
24.6.2013 Další důkaz, že když je vůle, jde cokoliv. První úvahy o novém materiálu Black Sabbath s Ozzym u mikrofonu se objevily už koncem 90. let, kdy proběhlo comebackové turné završené live dvojalbem Reunion, a teprve nyní se zadařilo,...
13.6.2013 Black Sabbath nechali své fanoušky na nový videoklip dost dlouho čekat, jejich album 13 je venku od 7. června a teprve nyní má jejich singl God Is Dead? i vizuální podobu. A tak jako název skladby vybízí k otázkám, je i video plné znepokojivých obrazů z každodenního života.
4.6.2013 Za necelý týden, přesně 7. června, se objeví v distribuci dlouho očekávaná novinka Black Sabbath. Album pojmenované jednoduše 13 je devatenáctou řadovkou kapely.
20.4.2013 Storm Thorgerson, grafický designér a filmový tvůrce, který se proslavil spoluprací s Pink Floyd, zemřel ve čtvrtek, 18. dubna, ve věku 69 let na následky dlouhodobé nemoci.
19.4.2013 Black Sabbath odhalili první skladbu z jejich nadcházející desky 13, která vyjde 11. června. Detaily jsme shrnuli v našem článku o dvaceti nejočekávanějších nahrávkách letošního roku a teď konečně přichází chvíle, kdy je možné si poslechnout nový singl s názvem God Is Dead?

1-10 (46) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.