muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: BITVA O SÁZAVAFEST

4.4.2010 Koncem loňského roku vyhlásil Muzikus.cz společně s festivalem Sázavafest soutěž Sázavafest Battle. Celkem se přihlásilo 199 kapel, z nichž porota vybrala šestici finalistů, která byla pozvána k vystoupení na včerejším Jarním Sázavafestu v pražském KC Vltavská. A jak to dopadlo?
18.3.2010 Necelé tři týdny zbývají do Jarního Sázavafestu. Jak jsme už zmiňovali, akce proběhne v sobotu 3. dubna a vystoupí na ní namátkou Xindl X, Fast Food Orchestra, Švihadlo, Krucipüsk, Rybičky 48, ale také šestice finalistů soutěže kapel Sázavafest Battle.
4.4.2008 S blížící se letní sezónou se začínajícím kapelám opět naskýtá možnost zúčastnit se některé z vyhledávacích soutěží a v případě úspěchu vystoupit na některém z hudebních festivalů.
14.2.2007 Současně s koncem února se ke svému závěru chýlí i uzávěrka pro přihlášky do letošního ročníku soutěže Bitva o Sázavafest, které se mohou zúčastnit kapely, projekty i sólisté napříč žánrovým spektrem.
15.12.2006 Také tentokrát máme pro začínající a nadějné kapely ve spolupráci s agenturou In Promotion připravenu soutěž Bitvy o Sázavafest.
3.6.2006 Slibovaná první část fotoreportáže z Bitev o Sázavafest, které se uskutečnily o uplynulém víkendu v Kutné Hoře, je zde. Tentokrát se zaměříme na pátek, kdy vystoupili...
19.3.2006 Ještě předtím, než se rozjede letní festivalová sezona, připravili tvůrci Sázavafestu dva menší festivaly. Jeden z nich, Bitvy o Sázavafest spojený s finálem stejnojmenné soutěže, se odehraje koncem května v Kutné hoře a již 1. dubna se v pražském Abatonu uskuteční Jarní Sázavafest.
15.3.2006 Z více než dvou stovek přihlášených kapel vybrala porota soutěže Bitvy o Sázavafest osmici finalistů, která se po boku Clou, Post-It, Petra Bendeho, Gáby Al Dhábby, či loňských vítězů, kapely Rybičky 48...
9.1.2006 Pošlete své aktuální demo CD nebo poslední regulérní CD a budete zařazeni do soutěže o dva hrací časy na prestižním letním festivalu.

1-9 (9)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.