muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: BITUMEN BEAT

12.9.2013 Již šestý ročník hudebního festivalu a přehlídky minipivovarů v Olomouci „Chmelové dožínky“ slibuje skvělý a netradiční program - a to nejen hudební, v rámci kterého vystoupí osmero kapel, ale i pivovarský a samozřejmě i doprovodný pro děti a rodiče.
29.4.2013 Nový areál, nové scény, program po desiatej večer i niekoľko prvých mien. To všetko prezradil festival United Islands pred svojim jubilejným desiatym ročníkom, ktorý sa v Prahe uskutoční 21. a 22. júna.
7.11.2012 Hned čtyři kapely se představí ve čtvrtek od devatenácti hodin v pražském Rock Café, aby zde svým vystoupením podpořily Akci cihla. Výtěžek této akce poté poputuje na potřeby chráněného bydlení pro lidi s mentálním postižením v obci Slapy.
17.5.2012 Příští pátek a sobotu se letní kino Širák v Hradci Králové oděje do hávu world music, bude tam probíhat festival Na jednom břehu. Nenechte si ujít Bitumen Beat, královéhradeckou kapelu, která zahraje tradiční romské balkánské melodie...

1-4 (4)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.