muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: BILLY BARMAN

10.9.2011 Tata Bojs v říjnu vyrazí na dlouhé turné k propagaci nového alba Ležatá osmička a kromě řady českých měst s ním objedou i část Slovenské republiky. V současné chvíli je potvrzeno osmnáct vystoupení; toto číslo však nemusí být konečné.
7.4.2011 Na deset zahraničních a přibližně stejný počet domácích kapel z programu chystaného osmého ročníku United Islands of Prague je odtajněno. Festival bude zahájen obligátní klubovou nocí a vyvrcholí na Střeleckém ostrově a v jeho okolí.
1.1.2011 Kdybychom sestavovali žebříček, výsledek by byl jednoznačný. Nejčastěji zmiňovaným albem v naší redakční anketě je The Suburbs od Arcade Fire, následovaná Teen Dream od Beach House a High Violet od The National.
30.12.2010 Pokud jste zvědavi, jak uplynulý rok bilancuje okruh našich autorů, začtěte se do naší tradiční výroční ankety. Tu jsme tentokrát rozdělili na čtyři části. Tématem první z nich jsou hudební nováčci, projekty, kterým se podařilo prorazit, a debutové desky.
4.11.2010 Billy Barman, slovenská rock'n'rollová kapela, která se nebojí pracovat se smyčci a dechy, ještě ani nevydala jediné studiové album a přesto si už doma našla řadu fanoušků.
4.11.2010 Prozatím vydávali jen EPčka a až nyní, po dvou letech své existence, jim konečně vyjde regulérní album. Rock'n'rollová kapela Billy Barman ke svému debutu navíc přibalí i jeden speciální bonus, a sice komiks, jenž se svým příběhem.
2.11.2010 Aj tento rok, presne v deň 21. výročia Nežnej revolúcie, festival Pohoda zorganizuje v bratislavskom PKO Koncert pre všímavých, festival kombinujúci koncerty, trh neziskových organizácii, filmy, diskusie, divadlo, literatúru...
18.5.2010 Po Röyksopp, The Subways, Robots in Disguise, Loonaloop a početnej skupine lokálnych interpretov láka nový, v súčasnosti už asi druhý najväčši slovenský festival na ďalšie zahraničné meno - Parov Stelar.
6.4.2010 Nový slovenský festival Grape, ktorý sa 13. a 14. augusta uskutoční v Pezinku, potvrdil ďalšie dve zahraničné mená, obe tunajšiemu publiku dobre známe, konkrétne Robots in Disguise a Loonaloop.
5.3.2010 Piatkový večer v pyramíde Slovenského rozhlasu bol veľmi výstižný pre slovenskú hudobnú scénu. V dobrom aj zlom, ukázal veľkosť a schopnosti nášho hudobného rybníčka.

1-10 (15) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.