muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: BIG FAMILI

6.9.2008 Letos Semtex Culture oslavil polokulaté páté jubileum a ve dvou rovinách se od klasického festivalového formátu více přiklonil k tanečním open-air partiesZahrát k tomu přijel mimo jiné Jamajčan Shaggy s kapelou nebo britští Kosheen.
4.9.2008 Reportáž z dvojdňového reggae povstania pri jazere Zlaté Piesky v Bratislave. Na Uprising Reggae Festivale zahrali Ziggi, Macka B, Ward 21, Zion Train, United Flavour, Looptroop a ďalší.
3.9.2008 Prvý ročník bratislavského reggae festivalu Uprising zmenil okolie jazera Zlaté Piesky na dvojdňovú nonstop párty, z ktorej vám teraz prinášame takmer stovku fotografií. Účinkujú Macka B, Ziggi, Ward 21, Zion Train a ďalší...
29.7.2008 V Mariánském údolí na východním okraji Brna se 30. srpna uskuteční pátý ročník festivalu Semtex Culture. Coby headliner byl už před časem avizován jamajský dancehallový zpěvák Shaggy, k němuž nyní do soupisky přibyla dvojice britských elektronických projektů: X-Press 2 a Kosheen.
26.6.2008 I v tomto roce se Střelecký ostrov v centru Prahy stává útočištěm letní hudební a filmové scény pod širým nebem. A právě ta bude zítra, v poslední školní den, hostit reggae party nejen s domácím, ale i zahraničním obsazením.
5.5.2008 Sizzla Kalonji, zásadní postava současného jamajského reggae a dancehallu, vystoupí poprvé v Česku. Se svojí kapelou se představí 11. května v pražském Lucerna Music Baru.
27.8.2007 Jak jsme již před informovali, letošní Reggae Meeting se uskuteční 31. srpna a 1. září v areálu pískovny Oplatil u Starých Ždánic nedaleko Pardubic. Protože v programu festivalu se ale v posledních objevilo několik zajímavých nových jmen, pojďme si shrnout, na co se zde návštěvníci budou moci těšit.
19.6.2007 Zítřek by si ve svých diářích měli poznačit všichni, kteří netrpělivě očekávají debutové album skupiny United Flavour. Nejenže spatří světlo světa, ale zároveň bude i pokřtěno na večerním koncertu v pražském Lucerna Music Baru.
21.5.2007 Nadnárodní uskupení United Flavour, které ve své hudbě propojují r’n’b a reggae se škálou dalších stylů, si od svého vzniku v roce 2004 získalo pověst jednoho z největších příslibů domácí scény. Nyní dokončuje své dlouho očekávané debutové album, které má vyjít v polovině června.
30.4.2007 Jamajčan Anthony B. bude hlavní hvězdou prvního ročníku reggae festivalu Real Beat, který se uskuteční 22. a 23. června v podhradí hradu Točník.

1-10 (10)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.