muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: BIG BOI

13.7.2011 Už dlouhých pět let čekají příznivci Outkast na nové studiové album. Dobrou zprávou je, že by se nekonečné čekání mělo zastavit na půl tuctu roků a na začátku toho příštího by konečně měla vyjít sedmá studiová nahrávka atlantské formace.
11.7.2011 Po slunečném čtvrtku s Coldplay a propršeném pátku s Pulp se Open’er probudil do třetího dne. A ne ledajakého. Na 2. července totiž připadly festivalové narozeniny.
2.5.2011 Antwan Patton alias Big Boi má v těchto měsících opravdu napilno. Zaměstnává ho nejen příprava nového alba domovských Outkast, ale představí se také v roli hosta na novince amerických indie rockových Modest Mouse.
15.4.2011 Alternativa vůči našemu Rock for People, polský Heineken Open’er, přichází s jedním z hlavních headlinerů a navrch další desítkou potvrzených kapel. Nabitý program vypukne za necelé tři měsíce na letišti Babie Doły v Gdyni.
2.2.2011 Že na španělském festivalu Primavera Sound zahrají Pulp, Belle & Sebastian, The Flaming Lips, Animal Collective, The National nebo John Cale s orchestrem se ví už přes dva měsíce. Od té doby se ovšem line-up rozšířil už na více jak 120 položek.
30.4.2010 Antwan André Patton aka Big Boi je veřejnosti znám především jakožto polovina úspěšného dua Outkast. Nyní se tento sympaťák konečně pokouší prorazit sólově.
22.4.2010 Antwan „Big Boi“ Patton, polovička veleúspěšných OutKast, vydá v červenci své sólové album. Přizval si ke spolupráci řadu hvězdných hostů a chybět nemůže ani parťák z domovské skupiny Andre 3000.
6.1.2010 Po zlomech a trendech uplynulého roku se dostáváme k zajímavým debutům a hudebním objevům, ať už jde o ryzí nováčky, nebo hudebníky, jimž se zkrátka podařilo prorazit a upoutat na sebe pozornost.
7.4.2008 Ještě předtím, než dvojice Outkast začne pracovat na novém materiálu, objeví se na světě sólová alba obou jejích členů. Na spadnutí by měla být odložená Big Boiova desky Sir Luscious Left Foot, poté by měl následovat Andrého debut.
16.11.2006 O možném rozpadu dua Outkast se spekuluje už pěknou řádku let a informace o tom, že se nyní Big Boi vrhl do příprav sólového alba, tomu na první pohled jen nahrává.

1-10 (10)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.