přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: BETH HART

2.11.2017 Říká se, že lidé milují pády, ale ještě více milují comebacky. Příběh americké zpěvačky Beth Hart jednou skutečně může posloužit filmařům, ale životní přístup založený na lásce, hledání síly a emotivní rockové hudbě inspiruje její posluchače každý den.
1.6.2014 Zpěvačka Beth Hart a kytarista Joe Bonamassa tvoří hezký bluesrockový pár ve studiu i na pódiu. Loni na turné v nizozemské metropoli nabídli dvě desítky rockových, bluesových i soulových předělávek, jež obsáhly aktuální album Seesaw, ale i výběr ze společného debutu Don't Explain.
25.3.2014 Zcela zaplněný Lucerna Music Bar byl dějištěm skvělého vystoupení americké zpěvačky a skladatelky Beth Hart (v rámci koncertní série Prague International Bluenights).
20.3.2014 Americká zpěvačka a hráčka na klávesové nástroje Beth Hart se na svém turné zastaví i v České republice. Už 24. března zavítá do pražského Lucerna Music Baru a o dva dny později se její nezaměnitelný hlas rozezní v Novém kině ve Zlíně.
24.6.2013 Americká zpěvačka a skladatelka Beth Hart, která je doma v žánrech jako blues rock, jazz či soul a v posledních letech spolupracovala na dvou albech s Joe Bonamassou, přijede 24. března následujícího roku do České republiky představit svou novou desku Bang Bang Boom Boom.

1-5 (5)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.