muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: BERLIN FESTIVAL 2012

20.9.2012 Předloni se Berlin Festival po organizační stránce nevydařil, loni si pořadatelé vzali ponaučení, vzdali se megalomanských ambic a nabídli takřka bezchybně připravenou akci. A letošní ročník?
30.8.2012 Zmínek o islandských Of Monsters and Men u nás za poslední rok padlo hned několik, a to hlavně z klávesnice kolegy Janičíka. Zájem o kapelu, která nezřídka bývá přirovnávána k Arcade Fire a jim podobným, se stupňuje a mluví se o ní čím dál tím více.
23.8.2012 Začátek září, Berlín a hudba. Napadá-li vás při této kombinaci Berlin Festival, máte pravdu, ale jen částečnou. Také tentokrát bude dvoudenní festival součástí mnohem širšího konceptu - Berlin Music Week.
31.7.2012 Berlin festival své hlavní trumfy letošního ročníku představil už na jaře. The Killers, Sigur Rós, Franz Ferdinand a mnoho dalších se vystřídají 7. a 8. září na scénách, které vyrostou na bývalém berlínském letišti Tempelhof.
10.7.2012 Američtí The Killers jsou po čtyřech letech zpátky. Právě dnes do světa vypustili pilotní singl z připravované desky Battle Born, ke které byl zároveň upřesněn termín vydání.
8.6.2012 Po Muse se o slovo hlásí další velikáni světového alternativního popu, američtí The Killers. Stejně jako o den dříve jejich britští kolegové, také Brandon Flowers a spol. se rozhodli fanoušky překvapit krátkým trailerem zveřejněným na YouTube.
9.4.2012 Lasvegasská kapela The Killers se po sólových odbočkách jednotlivých členů vrací a na letošek chystá nové album. Kromě toho taky plánuje turné, s nímž se poblíž česka zastaví v srpnu na rakouském Frequency Festivalu a v září na německém Berlin Festivalu...
4.4.2012 Americká pop-rocková kapela The Killers na letošek chystá čtvrté album a taky koncertní turné. Vedle rakouského Frequency Festivalu se v našem okolí objeví rovněž v německé metropoli na Berlin Festivalu.
12.3.2012 Závěr léta bude v německé metropoli i letos patřit dvoudennímu Berlin Festivalu, který se tradičně odehrává v areálu bývalého letiště Tempelhof ležícím téměř v samotném srdci města.
12.3.2012 Festival. V období, kdy se festivaly předhánějí v ohlašování vystupujících, jde o ideální název pro Song dne. Modří už vědí, že máme co do činění s kapelou Sigur Rós.

1-10 (10)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.