muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: BENEŠOV

15.3.2012 Dalším z festivalů, který oznamuje svého letošního headlinera, je Sázavafest. O prvním srpnovém víkendu se v Benešově představí populární britská kytarovka Kaiser Chiefs.
31.1.2012 Své první hosty odtajňuje také Sázavafest, který se stejně jako v letošním roce uskuteční v Benešově. Dvanáctý ročník festivalu bude probíhat od 2. do 5. srpna.
7.6.2011 Vítězové soutěže kapel Sázavafest Battle jsou konečně kompletní. Po kapelách Sonicates a SilesiJAH All Stars, které jako své favority určila porota, známe také jméno vítěze fanouškovského hlasování.
7.5.2011 Dancehallová formace SilesiJAH All Stars z Karviné a mladé indie-rockové duo Sonicates ze slovenského Bardejova se stávají prvními vítězi letošního ročníku soutěže Sázavafest Battle. Za své favority je určila porota a dala jim tak šanci zahrát si na letním Sázavafestu.
4.4.2011 Nezadržitelně se blíží léto a s ním i velké open air festivaly včetně Sázavafestu. Právě s ním Muzikus.cz tradičně pořádá soutěž Sázavafest Battle, která je otevřena všem talentovaným kapelám i sólistům.
25.3.2011 Už příští sobotu se v pražském Kulturním centru Vltavská uskuteční Jarní Sázavafest, tradiční klubová odnož letního festivalu. O další zahraniční jméno se rozrostl i line-up letního Sázavafestu, ke kterému navíc stále probíhá talentová soutěž mladých kapel.
28.2.2011 Britské synthi-popové duo Hurts čeká 13. března vyprodaný koncert v pražském Lucerna Music Baru. Fanoušci, na něž se vstupenky nedostaly, ovšem nemusejí zoufat. Skupina se do Česka vrátí ještě v létě, kdy bude jednou z hvězd Sázavafestu.
23.2.2011 Ctíme tradice a stejně jako v předchozích letech přinášíme ve spolupráci s letním open-air festivalem Sázavafest soutěž Sázavafest Battle. Přihlašovat se do ní mohou talentované kapely, které mají ambici představit se na letošním ročníku zavedeného festivalu.
4.2.2011 Za svou dosavadní desetiletou existenci už vystřídal Sázavafest tři místa konání. Po Týnci nad Sázavou, Sázavě a Kácově se letos opět přestěhuje a přesně za půl roku se poprvé představí ve svém novém útočišti.
10.12.2010 Co bylo před nedávnem naznačeno, stává se skutečností. Festival Sázavafest se po čtyřech letech v Kácově opět stěhuje. Jeho novým domovem se stane Benešov.

6-15 (15) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.