muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: BELLERUCHE

8.12.2011 Koncom októbra sa britská trojica Belleruche zastavila v Bratislave, Prahe i Brne. Pár minút po prvom menovanom koncerte vznikol rozhovor, v ktorom sa postupne vystriedali všetci členovia.
27.10.2011 Britská trojica Belleruche sa po roku a pol vrátila na Slovensko, aby v bratislavskom KC Dunaj zahrala koncert v rámci svojho turné k novinke 270 Stories.
26.10.2011 Londýnské trio Belleruche, které fúzuje soul, nu-jazz, elektronika a trip-hop, se vrací za svými fanoušky do Česka a na Slovensko. Už dnes zahraje v bratislavském KC Dunaj, zítra v pražském Paláci Akropolis a v pátek na brněnské Flédě.
22.10.2011 Londýnské trio Belleruche, které u nás bylo naposledy k vidění na letním Sázavafestu, se příští týden vrátí za svými fanoušky do Česka a na Slovensko. Průběžně zde odehraje celkem tři koncerty.
18.10.2011 Trio Belleruche se po dvou letech vrací do Prahy. Svoji originální podobu moderního soulu přivezou 27. října na večírek Euroconnections do Paláce Akropolis. Jejich hudba stojí na kombinaci neodolatelného sexappealu zpěvačky...
11.10.2011 Zatiaľ čo pre My Name Is Music bude vystúpenie 26. októbra v bratislavskom Kultúrnom centre Dunaj ich slovenskou premiérou, hlavná hviezda večera, britské trio Belleruche, si ju už odkrútilo na minuloročnej Pohode.
16.8.2011 Sázavafest se poprvé uskutečnil v Benešově a hostil řadu jmen na čele s Hurts, Kosheen, Nouvelle Vague nebo Belleruche. My vám nyní nabízíme stručný fotoreport.
10.12.2010 Co bylo před nedávnem naznačeno, stává se skutečností. Festival Sázavafest se po čtyřech letech v Kácově opět stěhuje. Jeho novým domovem se stane Benešov.
15.7.2010 V druhej časti obsiahleho fotoreportu z tohtoročnej Pohody sa obzrieme za interpretmi ako José González, Scissor Sisters, The xx, múm, Juliette Lewis, These New Puritans, Japandroids, Vivian Girls alebo Leftfield. Samozrejme, je toho o mnoho viac, tak nech sa páči.
19.5.2010 V úterý 25. května ve 22:00 v pořadu Radio 1 On Stage odvysíláme záznam koncertu britské trojice Belleruche. Ostrovní představitelé soulu se domácímu publiku představili loni v červnu v Paláci Akropolis v rámci EuroConnections.

1-10 (13) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.