muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: BELLE & SEBASTIAN

8.8.2014 OFF Festival je droga a Artur Rojek nejoblíbenějším dealerem. S chirurgickou přesností dvanáctiměsíčního intervalu totiž pravidelně rozdává intenzivní a inspirativní třídenní narkotikum, z něhož člověk žije celý další rok.
17.1.2013 Ani letos nebude na německých festivalech Hurricane a Southside o zajímavý program nouze. Slibem budiž přinejmenším dosavadních zhruba pět desítek potvrzených položek v line-upu.
13.6.2011 Škótska indie skupina Belle and Sebastian vydala minulý rok svoj ôsmy štúdiový album Belle and Sebastian Write About Love. Ten prišli predstaviť aj do Českej republiky, ked sa premiérovo zastavili v pražskom klube Roxy.
31.5.2011 Primavera Sound. Festival, ktorý prináša aktuálne hudobné trendy, kultové kapely ovplyvňujúce podobu hudby viac ako 30 rokov, i najčerstvejších, vizionárov na prahu kariéry, počas niekoľkých dní ponúka všetko, po čom alternatívne ucho túži.
25.4.2011 Patnáct let čekání na skotskou indie kapelu s pohádkovým názvem Belle & Sebastian bylo nadmíru uspokojeno jejich koncertní premiérou v české metropoli.
6.4.2011 Blíží se dva zásadní koncerty pro vyznavače současné alternativy: tuto sobotu se v pražské Meet Factory představí The Twilight Singers a v pondělí 18. dubna v klubu Roxy zahrají Belle & Sebastian.
4.4.2011 Těm z vás, kdo sledují dění na nezávislé hudební scéně, zřejmě není třeba připomínat, že skotské indie-popové ikony Belle & Sebastian se poprvé ve své patnáctileté kariéře chystají do Česka.
18.1.2011 V pražském klubu Roxy se 18. dubna 2011 přestaví legendární skotská indie-popová skupina Belle & Sebastian, která patří mezi nejvlivnější kapely současné nezávislé scény. Kapela Belle & Sebastian má na svém kontě osm studiových alb.
18.1.2011 Neuvěřitelné se stalo skutenčostí. Stručně, jasně a výstižně: jedna z nejrespektovanějších skupin na současné nezávislé scéně, skotští indie-popaři Belle & Sebastian, se v rámci jarního evropského turné zastaví v Praze.
24.11.2010 Španělský festival Primavera Sound se v posledních letech v očích příznivců alternativní a nezávislé hudby stává jakousi Mekkou. O tom, že tento trend bude pokračovat, svědčí i soupiska prvních ohlášených kapel pro rok 2011.

1-10 (24) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.