muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: BELLE AND SEBASTIAN

16.3.2015 Dva týdny utekly jako voda a my se opět vydáváme na cestu kolem světa. Místo krosny sbalte přehrávače a žhavte sluchátka. Přinášíme totiž další sedmičku tipů z různých koutů světa i různých žánrových škatulek. Druhý díl Bedekru se otevírá...
19.1.2015 Dobrý způsob, jak přežít zimu, je těšit se na jaro. A nejlepší způsob, jak přežít zimu, je těšit se na nové desky, které v následujících dnech, týdnech a měsících uzří světlo světa. Na co se v nastávající třetině roku 2015 nejvíce těšíme?
1.10.2014 Britská kapela Belle and Sebastian se po pěti letech vrátí se studiovým albem. To ponese název Girls in Peacetime Want to Dance a vyjde 20. ledna příštího roku na labelu Matador Records. Ve videu naleznete trailer.
7.6.2014 Svátek alternativní hudby v polských Katovicích se blíží a organizátoři pomalu uzavírají seznam účinkujících. Mezi posledními hvězdami OFF Festivalu figurují například The Jesus And Mary Chain, Slowdive či The Notwist.
30.3.2014 Na poľskej festivalovej scéne sa toho veľa deje. Najväčšie festivaly, severný Open'er s varšavským Orange Warsaw sa predbiehajú v menách, zobudili sa aj elektronické festivaly Nowa Muzyka a Free Form. Bohužiaľ, dva festivaly sa aj zrušili.
25.2.2014 Susedné Poľsko je stále častým cieľom festivalových návštevníkov. Niet sa čomu diviť, okrem Open'eru, ktorý bol v uplynulých rokoch dvakrát zvolený za najlepší európsky festival, ponúka Poľsko aj Off Festival, Orange Warsaw Festival alebo komorný Halfway Festival.
22.1.2012 Konečně se dostáváme do finále naší čtyřdílné redakční bilance loňského roku. Po albech, objevech a zážitcích se závěrečný díl věnuje živé muzice - koncertům, festivalům a jejich promotérům.
30.9.2011 Kytarista a zpěvák glasgowských Belle and Sebastian Stevie Jackson usoudil, že je čas naplno projevit svůj talent. Vydal proto sólové LP s titulem (I Can't Get No) Stevie Jackson.
13.6.2011 Škótska indie skupina Belle and Sebastian vydala minulý rok svoj ôsmy štúdiový album Belle and Sebastian Write About Love. Ten prišli predstaviť aj do Českej republiky, ked sa premiérovo zastavili v pražskom klube Roxy.
25.4.2011 Patnáct let čekání na skotskou indie kapelu s pohádkovým názvem Belle & Sebastian bylo nadmíru uspokojeno jejich koncertní premiérou v české metropoli.

1-10 (30) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.