muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: BEIRUT

19.6.2015 Léto = Beirut. Nenechejte se odradit názvem skladby, navzdory neustále provolávanému "no no no" zní stejně vesele jako ostatní kousky od téhle americké kapely. No No No je první singl z chystané desky, která vyjde 11. září.
4.6.2015 Americká indie folková kapela Beirut se letos vrátí po 4 letech s novou deskou. Následovník The Rip Tide z roku 2011 ponese název No No No a vyjde 11. září na labelu 4AD.
23.6.2012 Americký folkař Zach Condon vystupující pod jménem Beirut uveřejnil nové video k titulnímu tracku z jeho loňské desky. V klipu sledujeme loďku plující po relativně klidném moři - a ty, kteří vydrží až do konce, čeká navíc také úchvatná nebeská scenérie.
28.2.2012 Tvorcovia nového klipu americkej skupiny Beirut, zoskupení pod hlavičkou Sunset Television, sa pri natáčaní nechali inšpirovať prvými filmami českého režiséra Miloša Formana.
30.1.2012 Zaslúžený trendesetter medzi festivalmi, barcelonská Primavera Sound, dnes na tlačovej konferencii zverejnila podstatnú časť line –upu.
16.1.2012 Minulý týden byla německá dvojčata Hurricane a Southside vyhlášena nejoblíbenějšími evropskými festivaly mezi samotnými účinkujícími, teď ohlašují další kapely. A rozhodně ne nezajímavé!
4.1.2012 V roce 2011 se opět vyrojila spousta zajímavých hudebních klipů. Ani naše redakční tipy se nevešly do jednoho dílu a museli jsme tento speciál rozdělit. A jistě, ani zdaleka to nemůže být všechno, co se na poli videoklipů událo.
1.1.2012 Do nového roku opět vstupujeme bilancí desek, které nás nejvíce zaujaly v tom předchozím - 2011. Nejčastěji skloňovanou deskou je Let England Shake zpěvačky PJ Harvey. Shoda se našla také u Fleet Foxes, Kasabian Portugal. the Man nebo Björk.
13.10.2011 Zachary Condon je Beirut, Beirut bol len Zachary Condon. No počas štyroch rokov, kým sa čakalo na nový album tohto, svojim spôsobom veľmi unikátneho projektu, sa stihol z one-man podoby pretransformovať na regulárnu kapelu.
14.9.2011 Reference z loňska nebyly příliš pozitivní a od toho se odvíjela veškerá očekávání. O to příjemnějším překvapením tak nakonec letošní Berlin Festival. Zahráli Suede, Primal Scream, Mogwai, Beirut a celá řada dalších.

1-10 (30) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.