muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: BEAR IN HEAVEN

12.10.2010 V americkém Texasu o uplynulém víkendu proběhl festival Austin City Limits a přestože (nebo tím spíše že) nepředpokládáme, že se na něj valily davy českých fanoušků, dovolujeme si upozornit na kompilaci Lone Star Solid State.
31.8.2010 První část ohlédnutí za letošním OFF Festivalem jsme utnuli ve čase druhého, sobotního večera. Polské Katowice v tu dobu měly za sebou Tindersticks, The Fall, FM Belfast nebo Tunng a atmosféra byla příjemně rozjetá.
13.8.2010 Po fotkách z koncertu headlinera - The Flaming Lips, prinášame i druhú galériu z poľského festivalu Off. Tentoraz máte možnosť vidieť takmer stovku fotiek, napríklad s Dinosaur Jr., Tunng, Mew, Tindersticks alebo Lali Puna.
15.6.2010 Další programové novinky svého letošního ročníku hlásí polský OFF Festival, který se chystá na první srpnový víkend do katowické Doliny trzech stawów. Do už tak silného programu se pořadatelům podařilo v místit i dalšího headlinera.
17.5.2010 Ve věku nedožitých osmašedesáti let včera zemřel americký zpěvák Ronnie James Dio. Osudnou se mu stala rakovina, se kterou v posledních měsících bojoval.
11.9.2008 Po krátké pauze se na Muzikus.cz opět vrací Videotipy. Dnes před sebou máte mimořádně rozšířené (to víte, září přetlak…) vydání, zasvěcené především klipům, které jsou předzvěstmi očekávaných albových novinek.

1-6 (6)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.