muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: BAŽANT POHODA 2013

26.9.2013 Léto, voda, okurky a fůra festivalů, které i u nás je čím dál víc vidět, občas i světově. Sedět v období prázdnin za počítačem je pomalu hřích, a tak připomínáme výběrem toho nejlepšího, co vám možná uteklo. A nemělo.
15.9.2013 Maïa Vidal je veľmi sympatická mladá umelkyňa. Hoci je pôvodom zo Spojených štátov, teraz žije a tvorí v Barcelone. Po koncerte na tohtoročnej Pohode, kde jej aplaudoval úplne plný stan, sme sa rozprávali nielen o Barcelone a punku, ale tiež prečo si najnovšie zakazuje rozmýšľať.
14.8.2013 Trevora Powerse, toho týpka s podivnou kšticí a ještě podivnějšími písničkami, jsme zastihli jak na Pohodě, tak v našich OSS. Teď naše předtuchy naplňuje zcela: Youth Lagoon, doprovozen vizuálem, opět představuje jiný svět.
20.7.2013 Nepříliš přesvědčivé vystoupení Bloc Party, kteři nedávno nečekaně ohlásili přestávku, patřilo na Pohodě mezi poslední na delší dobu. Tato pauza by ovšem nemusela být tak dlouhá, jak se ještě před nedávnem zdálo.
18.7.2013 Prvý report z tohtoročnej Pohody sme skončili v piatok v noci v hypnotických tónoch Atoms For Peace. Po piatkových prehánkach a nestálom počasí sa i letisko v Trenčíne dostalo do takmer obligátnej formy mimoriadneho tepla, tak ako to máme radi a tak ako to býva na Pohode zvykom.
18.7.2013 U poslechu AMOK, dvojky vycházející ze sólové Yorkovy práce (které se těžko říká „superkapela“ nejen pro to, že sám Yorke má z onoho pojmu husí kůži), se těžko zbavíte pocitu rozjuchané, přesto typicky tklivé atmosféry.
16.7.2013 Salva zdvojených pohlednic z letošní Pohody doplňuje první díl naší reportáže a nabírá tak už jen střípky k opět maximálně rozmanité atmosféře tohoto ročníku, pořadově již sedmnáctého. Na shledanou za rok!
15.7.2013 Za nami je už sedemnásty ročník festivalu Pohoda. Únava sa mieša s radosťou, zábleskami stretnutí a zážitkov, či nostalgiou za intenzívnosťou každého vystúpenia, ktorých si svedomitý návštevník na festivale od rána do rána môže vychutnať niekoľko desiatok.
14.7.2013 Je krátko po najväčšom slovenskom festivale a tak je na čase začať rekapitulovať jednu hudobnú lahôdku za druhou. Začneme prvou fotogalériou z trenčianskej Pohody. Venuje sa najmä Thomovi Yorkovi a jeho Atoms For Peace alebo Nickovi Caveovi s Bad Seeds.
10.7.2013 Audiovizuální bouřka a poklona synťákovému retro, osmdesátky jaksepatří. iamamiwhoami, zástupkyně severského božstva, představí svůj projekt letos slovenské Pohodě. A goods, tance uvnitř krychle, nabízí obrázek blízký tomu, jak Jonny Lee káže živě.

1-10 (31) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.