muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: BATTLES

12.10.2014 Před pěti lety se oslavovaly kulatiny kultovního Warp Records po celé zeměkouli. Letos v půlce září oslavovalo dnes londýnské vydavatelství svých 25 let pouze v Polsku, jako
13.6.2014 Týdenní festival Sacrum Profanum, dávající do vínku klasickou hudbu s hudbou moderní, se letos ponese ve znamení Warp Records. Původně britské vydavatelství v Polsku oslaví 25 let existence.
16.8.2012 V druhej časti fotoreportu z poľského Off Festivalu ukážeme značnú časť headlinerov. Okrem Swans, Iggyho Popa so Stooges, Battles alebo The Twilight Sad sa tu objavujú aj dvaja členovia Sonic Youth - Kim Gordon i Thurston Moore.
14.2.2012 Michael Gira a jeho Swans, ale i Battles, nemecký skladateľ Nils Frahm a pesničkár Kurt Vile pribudli k Iggymu Popovi a Suicide do programu poľského festivalu OFF. Ten sa uskutoční od 2. do 5. augusta v Katowiciach.
22.1.2012 Konečně se dostáváme do finále naší čtyřdílné redakční bilance loňského roku. Po albech, objevech a zážitcích se závěrečný díl věnuje živé muzice - koncertům, festivalům a jejich promotérům.
14.7.2011 Pätnásty ročník najväčšieho slovenského festivalu Bažant Pohoda sa uskutočnil rovnako ako po minulé roky na trenčianskom letisku. Jubilejnú pätnástku sa rozhodli organizátori osláviť pre festival tým najtradičnejším spôsobom.
14.7.2011 První část fotoreportu z největšího slovenského festivalu přináší hvězdy čtvrtečního večera a první poloviny druhého dne - Mobyho, dEUS, Pulled Apart By Horses, Battles a mnoho dalších.
13.5.2011 Americká skupina Battles sa otriasla po odchode ich bývalého frotmana Tyondaia Braxtona a nahrala svoj druhý album Gloss Drop. Ten vyjde už začiatkom júna a bude tiež obsahovať skladbu Ice Cream.
5.5.2011 Druhý týden v září se v Berlíně uskuteční již sedmý ročník Berlin festivalu. Centrem dění bude letiště Templehof, letos se však festival rozroste i do ulic německé metropole a v jeho rámci bude možné zdarma navštívit na třicet klubů po celém městě.
29.3.2011 Přesně za sto dní vypukne v areálu trenčínského letiště festival Bažant Pohoda. Možná, že si pořadatelé toto kulaté číslo vzali jako pádný důvod k ohlášení dosud nejvýraznějších jmen letošního patnáctého ročníku.

1-10 (16) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.