muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: BAD RELIGION

7.11.2013 Jak bylo v říjnovém vydání Punk&Core slíbeno, tak se v aktuálním díle podíváme blíže na českou scénu. Za tímto účelem zamíříme na východní Moravu za kapelou Szkrat. Dále si představíme méně známá, ale o to více zajímavá jména vídeňské zastávky festivalu Vans Warped Tour.
31.10.2013 Pokud je libo punkové Vánoce, Bad Religion nabízejí své služby. Do Štědrého dne sice zbývají ještě necelé dva měsíce, ale už teď můžete poslouchat jejich vánoční album pojmenované jednoduše Christmas Songs.
19.8.2013 Třetí srpnový týden patří v Rakousku již tradičně Frequency Festivalu, který se letos mohl pochlubit vyprodáním veškerých vstupenek. Padesátiticový dav tak mohli potěšit System Of A Down, Tenacious D a mnozí další.
11.7.2013 Stále více českých fanoušků míří každoročně do rakouského městečka St. Pölten za festivalem Frequency. Ten nedávno přidal na svou soupisku Alkaline Trio, Blumentopf, Milese Kanea, Junip, Groundation nebo Johnnyho Borrella z Razorlight.
23.1.2013 Nedávno vydali američtí punkoví veteráni Bad Religion už své šestnácté studiové album pod názvem True North. My si však od nich dnes dáme poněkud starší kousek, Punk Rock Song
1.12.2012 Uběhl měsíc a s jeho přelomem vám opět servírujeme další díl Punk&Core. Tentokrát zavítáme na Britské ostrovy za partou Silent Screams a taktéž dáme vzpomenout na formaci Box Car Racer.
9.11.2012 Německá festivalová dvojčata Rock am Ring a Rock im Park ohlašují první vystupující pro rok 2013 a rozhodně jimi nešetří. Úvodní várka totiž obsahuje více jak dvacet kapel.
22.7.2011 Na světě je nová rocková superskupina, která se jmenuje Fear And The Nervous System a tvoří ji členové amerických kapel Korn, Faith No More a Bad Religion.
2.8.2010 Do Prahy míří jedna z nejzásadnějších formací punk-rockové historie: v Lucerna Music Baru vystoupí ve středu 18. 8. kalifornští veteráni Bad Religion.
2.8.2010 Bad Religion si připomínají třicáté výročí svého vzniku, a to hned na několika frontách. V květnu nabídli ke stažení koncertní album 30 Years Live a na září chystají vydání nové desky. Mezidobí pak tráví koncertováním.

1-10 (21) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.