muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: BABYSHAMBLES

22.5.2014 Pete Doherty jde do sebe a zdá se, že pro nevyzpytatelného buřiče zase muzika hraje prim. Zpěvák prozradil, že v německém Hamburku, kde již nějaký čas žije, v současnosti nahrává sólovou desku.
10.12.2013 Každý, kdo v pondělí viděl zástup lidí u vstupu do Lucerna Music Baru, musel tušit, že se ten večer chystá něco mimořádného. Babyshambles dorazili do České republiky až na druhý pokus, poté, co loni zrušili svou účast na Rock For People.
10.12.2013 Po červnovém sólovém koncertu do Prahy znovu dorazil zpěvák Pete Doherty, tentokrát i s celou kapelou Babyshambles. Kromě několika starších hitů zazněla většina písní z nového alba Sequel to the Prequel.
4.12.2013 Londýnská indie-rocková kapela Babyshambles zahraje 9. prosince v Lucerna Music Baru. Do České republiky zavítá během turné na podporu nového alba Sequel To The Prequel, které vyšlo v září.
20.9.2013 Ať už právem nebo ne, novodobý dandy a neúnavný průšvihář Peter Doherty se dopracoval do té fáze, že se z něj stal kult. V The Libertines tvořili s Carlem Barâtem nerozdělitelnou dvojku, jako yin a yang.
11.8.2013 Babyshambles odhalili další novou skladbu z očekávané desky Sequel To The Prequel, která vyjde 2. září. Jedná se o třetí nahrávku kapely, jež bude nástupcem Shotter's Nation z roku 2007.
10.7.2013 Je to sotva pár dní, co londýnští Babyshambles oznámili, že svou v pořadí třetí desku Sequel To The Prequel vydají 2. září. Teď už je k poslechu i první singl, Nothing Comes To Nothing, premiéru měl v pondělí večer na BBC Radio 1.
5.7.2013 Londýnští Babyshambles teď dobrými zprávami jen hýří. Peter Doherty vystoupil nedávno sólově v Bratislavě a v Praze. Kromě toho se vyrýsovalo další důležité datum, 9. prosince si Babyshambles odbudou českou premiéru v pražské Lucerně.
14.6.2013 Pete Doherty letos napravuje loňské hříchy a kromě již oznámených koncertů v Praze a Bratislavě, které se uskuteční již za pár dní, je nyní potvrzena i návštěva jeho kapely Babyshambles. Ta vystoupí 9. prosince v pražském Lucerna Music Baru.
28.5.2013 Pete Doherty překvapuje. Poté, co loni odjel na odvykací kůru do Thajska, místo aby odehrál koncert na festivalu Rock For People, letos slíbil slovenským fanouškům hned dvě komorní vystoupení v Bratislavě a nyní je potvrzen i koncert v pražském Paláci Akropolis.

1-10 (38) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.