muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: AWALI

20.5.2015 Česko-ukrajinské duo Awali, které balancuje na pomezí moderní klasiky a křehkého sofistikovaného popu, potvrzuje, že tvůrčí elán mu nechybí. Ani ne půl roku po debutovém Between Significant totiž bude křtít další nahrávku. White Silence vyjde 27. června.
15.5.2015 Awali nám činí stále větší radost. Třebaže jsme je ještě neviděli, neboť možností je poskrovnu, z dubnových EuroConnections, při nichž předskakovali anglickým Snow Ghosts, je profesionálně zachytili a zprostředkovávají tak něco, o čem si zatím můžeme nechat zdát.
4.5.2015 Přílivová vlna moderní klasiky poslední dobou tvaruje alternativní scénu do ladných křivek piana, smyčců a elektroniky. Tato působivá kombinace je výrazovým materiálem také česko-ukrajinského dua Awali.
16.3.2015 Dva týdny utekly jako voda a my se opět vydáváme na cestu kolem světa. Místo krosny sbalte přehrávače a žhavte sluchátka. Přinášíme totiž další sedmičku tipů z různých koutů světa i různých žánrových škatulek. Druhý díl Bedekru se otevírá...
8.3.2015 Když jsme o Awali psal naposledy, netušili jsme, že debutové album už klepe na dveře. Zastavení času tak proběhlo téměř doslova, když se představil první regulérní klip, vzápětí přišlo Between Significant. To se nabízí k poslechu i ke stažení za částku, již si určí sám posluchač.
18.2.2015 Nekonečná existenciální mezihvězdná pouť, kterou Subject Lost vypráví na svém posledním albu Expo Nova, se s přibývajícími světelnými léty mění a vyvíjí. I proto se k ní elektronický melancholik vrací s čerstvým EP Expo Nova Reconstruction.
7.1.2015 Podzim, ticho nočního města, hledání světla na konci tunelu, čas zpomaleně plynoucí v křehkém preludiu. Kus meditace a útěk před celodenním shonem. To vše Awali ve svém audiovizuálním dílku nabízí.
4.12.2014 Českoukrajinský projekt dvou mladých lidí zatím nemá regulérní album, přesto zajiskřila na vlnách Radio 1 či v soutěži Startér. S jedním vydaným EP má s elektronikou koketující Aitcher Clark a občas zpívající klavíristka Tamara Shmidt jasné plány pro příští rok: vydat debut.

1-9 (9)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.