muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: AVRIL LAVIGNE

12.1.2012 Mezi kvantem výročních žebříčků si pozornost rozhodně zaslouží ten zveřejněný portálem Last.fm. Neodráží se v něm totiž prodejnost ani nájezdy hlasujících fanklubů, nýbrz právě to, co a v jaké míře jeho uživatelé poslouchali.
25.4.2011 Jestli to mělo být podle názvu alba loučení kanadské zpěvačky s kategorií poprocku pro teenagery a vstup mezi dospělé, tak se to moc nepovedlo. Už texty, které sama autorka označuje za osobní...
6.1.2011 Po čtyřech letech se se svým novým albem hlásí kanadská zpěvačka Avril Lavigne. Za dva měsíce, 7. března, jí vyjde v pořadí čtvrtá nahrávka nazvaná Goodbye Lullaby.
15.12.2010 Čtvrté studiové album zpěvačky a skladatelky Avril Lavigne, která na něm pracovala celé dva roky, vyjde u RCA Records 7. března 2011. První singl „What the Hell“ Avril Lavigne poprvé zazpívá na Silvestra během televizního pořadu Dicka Clarka „New Year's Rockin' Eve“.
2.7.2008 Přesně za týden se do České republiky vrátí populární kanadská zpěvačka Avril Lavigne, aby na svém koncertu v pražské O2 Areně představila své třetí album The Best Damn Thing, které vydala v loňském roce. Role předskokanů se na koncertu zhostí domácí kapela Imodium.
3.2.2008 Páteční večer v pražské Areně HC Sparta patřil hudební televizi Óčko. Ta zde totiž v rámci pět hodin trvajícího koncertu předních domácích a slovenských kapel vyhlásila výsledky pátého ročníku svých diváckých hudebních cen.
7.12.2007 Už druhý koncert v české metropoli má před sebou kanadská zpěvačka Avril Lavigne. V pražské Sazka Areně se zastaví 8. července, aby představila své letošní album The Best Damn Thing.
2.11.2007 Speváčka Avril Lavigne a skupina Muse si z MTV European Music Awards, ktoré sa uskutočnili včera v Mníchove, odniesli po dve ocenenia.
19.7.2007 Kdo má Avril Lavigne zařazenou v mentální škatulce „teenage pop stars“, měl by na ni rychle změnit názor. Ne že by se nové album dvaadvacetileté Kanaďanky neobracelo především...
20.6.2007 Album, jež není pouze charitativním projektem, ale také pocta hudebníku Johnu Lennonovi, vychází oficiálně 25. června. Je ale především dalším impulzem k možnému zlepšení světa.

1-10 (22) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.