muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: AUTECHRE

22.3.2015 Katovice, město muzice zaslíbené. Necelé dva týdny poté, co odezní poslední kapely polské alternativní perly OFF Festivalu, se totiž otevřou brány desátého ročníku svátku elektronické hudby, festivalu Tauron Nowa Muzyka.
12.10.2014 Před pěti lety se oslavovaly kulatiny kultovního Warp Records po celé zeměkouli. Letos v půlce září oslavovalo dnes londýnské vydavatelství svých 25 let pouze v Polsku, jako
7.9.2014 Autechre patří mezi ty umělce, kteří si do štítu vytepali experiment, a u nichž posluchač netuší, zda-li to zas jednou myslí doopravdy, nebo je to jen raz dva tři zkouška mikrofonů. Za týden odstartuje Sacrum Profanum, festival, na němž britská dvojice vystoupí živě poprvé od roku 2011.
13.6.2014 Týdenní festival Sacrum Profanum, dávající do vínku klasickou hudbu s hudbou moderní, se letos ponese ve znamení Warp Records. Původně britské vydavatelství v Polsku oslaví 25 let existence.
7.7.2010 Festival Bažant Pohoda 2010 štartuje už tento štvrtok 8. júla a preto je najvyšší čas vydať aj druhý diel našej rubriky Fest'namte se. Tým naväzujeme na minulotýždňové tipy na gitarové kapely, dnes zabočíme aj do elektroniky či reggae.
26.5.2010 Anglické duo Autechre (vyslovovat si to prý můžeme jak chceme) je na elektronické scéně dostatečně dlouho, aby se mohlo prsit a považovat za klasiku – koneckonců, proč ne, logiku by to po téměř dvaceti letech v branži mělo...
22.4.2010 Na sklonku letních prázdnin, od 26. do 29. srpna, bude v areálu bývalých uhelných dolů v polských Katowicích probíhat pátý ročník festivalu nezávislé, především elektronické hudby Nowa Muzyka.
14.4.2010 Trenčianska Pohoda rozširuje rady svojich headlinerov. Do line-upu najväčšieho slovenského festivalu pribudli napríklad glam-popoví Scissor Sisters, elektronickí Autechre, indie-taneční Friendly Fires alebo Max Romeo.
26.3.2010 Vladimir 518 je jeden z nejdéle působících raperů na české hip hopové scéně. Je členem skupiny PSH a zakladatel labelu-seskupení Bigg Boss, hostoval na deskách mnoha interpretů jako jsou LA4, Indy & Wich, Orikoule, Marko, Dj Wich a Hugo Toxxx.
24.2.2005 Veteráni britské elektronické scény a pionýři stylu IDM Autechre vydají po dvou letech nové album. Sean Booth a Rob Brown patří k rodinnému stříbru sheffieldského labelu Warp Records,...

1-10 (10)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.