muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: AUDIOTIPY

12.6.2012 Pražský lo-fi písničkář ukrytý pod prostým aliasem J představuje nové EP nazvané Cold Cold Nights. Nachází se na něm čtyři skladby, které si můžete stáhnout zdarma, a to prostřednictvím portálu BandCamp.
11.6.2012 Původní Bureš, to je, dle slov samotné kapely, pražský psychedelicpunkfolkrock band. Nedávno vydali novou desku s titulem Železný Jan. Fanouškům (nejen) z řad chudých studentů ji teď nabízí ke stažení na serveru ulozto.cz. Album si tak můžete opatřit úplně zadarmo.
2.6.2012 Elektronický experimentátor Miroslav Papež aka Moimir Papalescu se na hudební scéně pohybuje už dlouho, dosud se ale „ukrýval“ spíš v projektech (The Nihilists, Dioda Boy, Magnetik či Die Alten Maschinen). Až teď se rozhodl pro vydání prvního sólového alba.
25.5.2012 Krek, hip-hopový producent z Myjavy, vydáva v týchto dňoch svoj nový album. Pod menom ProjektKrek na voľne stiahnuteľnej platni Blízke stretnutie predstaví okrem svojich hudieb aj početnú plejádu hostí
18.5.2012 Básnířka a textařka Lada Šimíčková a písničkář Ivo Cicvárek konečně po dlouholeté spolupráci natočili debutové album. Křehké akustické skladby nejčastěji doprovázené klavírem nebo kytarou „zabalené“ do nahrávky s názvem Hotel v tiché ulici vyjdou 25. května.
16.5.2012 Víte, co se všechno stalo v roce 1904? Ruský psycholog a lékař I. P. Pavlov získal Nobelovu cenu za medicínu, začala rusko-japonská válka a zemřel světově proslulý hudební skladatel Antonín Dvořák.
4.5.2012 "Tajomný" lo-fi projekt Kittchen v týchto dňoch vydáva, po mimoriadne kladne prijatom debute Menu, Dezert, album zložený z remixov a coververzií. Prispeli naň i Martin E. Kyšperský z kapely Květy, Martin Hůla alias Bonus alebo Bratři Orffové
30.4.2012 Zsófia Németh alias Piresian Beach vydala pred pár dňami svoje nové EP. Šesťskladbový mini-album exportného maďarského lo-fi nazvaný Alle Falle sa dá stiahnuť z jej profilu na stránke Bandcamp.
20.4.2012 Portlandská psychedelická kytarovka The Dandy Warhols se po třech letech hlásí s novým albem. V pořadí už devátá řadovka vychází pod názvem This Machine začátkem příštího týdne, 24. dubna.
19.4.2012 Lucie Redlová, valašskomeziříčská písničkářka a dcera Vlasty Redla, právě vydává své druhé album s názvem Křivovatka. Tak jako v případě svého debutu si ke spolupráci přizvala producenta ze zahraničí, tentokrát Američana Tima Eriksena.

61-70 (326) 

na začátek posounout vzad předešlé 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.