muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: AUDIOTIPY

8.5.2009 V dalším vydání Audiotipů přinášíme tipy na nové mp3 písničkářů Conora Obersta a DM Stithe, stejně jako elektronických Sourya a The Field. Bonusem je aktuální pokračování ambientní kompilace The Silent Ballet.
23.4.2009 Dnešní Audiotipy vás pozvou na koncert The Thermals, nabídnou ochutnávku z novinky Sonic Youth a představí „interaktivní“ projekty dvou rozličných hudebníků - „neohopera“ Mikea Skinnera a „neoklasika“ Ólanura Arnaldse.
3.3.2009 Po krátké zimní odmlce se na Muzikus.cz vrací Audiotipy, jejichž aktuální vydání nabízí opět několik tipů na muziku, kterou můžete zdarma a legálně stahovat. Tentokrát podáváme mimo jiné Enter Shikari, Panther, Passion Pit, Mr. Oizo nebo domácí projekt dné.
5.1.2009 Po čase se hlásíme s třetím pokračováním Audiotipů speciál, opět věnovaném výročním kompilacím převážně nezávislých labelů, které si můžete zdarma a legálně stáhnout. Tentokrát se zaměříme na vydavatelství Heavenly Records, Doghouse Records, Drive-Thru a Wichita.
8.12.2008 Pokud jste si mysleli, že našimi nedávnými Audiotipy speciál jsme s rekapitulacemi letošního roku skončili, pak jste byli na velkém omylu. Ve druhém pokračování si dovolíme upozornit vás na samplery labelů 4AD, Anti-, Merge a Stereotype Records.
28.11.2008 Audiotipy poprvé nejsou věnovány jednotlivým skladbám. Nejedno hudební vydavatelství se totiž s blížícím se koncem roku rozhodlo zabilancovat a výběr toho nejzajímavějšího hudebním fanouškům nabídnout k volnému stražení. Pár jmen? Lou Reed, Mogwai, Belle and Sebastian nebo Hot Chip.
17.10.2008 Zvlášť holdujete-li severské muzice, přijdete si v dnešních Audiotipech na své. A k tomu přidáváme ještě něco málo z amerického folku a slovenské elektroniky. Ať se vám dobře stahuje a poslouchá.
3.10.2008 Dnešní videotipy přináší ukázky z čerstvých albových novinek indie-popových kapel I'm From Barcelona a Annuals nebo zpěvačky Jem, ale také návrat do historie Travis či novou verzi jedné staré písně Mekyho Žbirky.
18.9.2008 V úvodu druhých Audiotipů si připomeneme loňskou desku Glorytellers a hned na to plynule navážeme čerstvými novinkami od šílence Hawnay Troofa, dvojice YouCoco, projektu Horse Feathers nebo písničkáře Chada VanGaalena. To vše doplní nevydaná skladba britských Blood Red Shoes.
4.9.2008 Ve dvou se to lépe táhne a tak si i naše staré známé Videotipy řekly o sourozence. Od nynějška je budou doplňovat Audiotipy, které vám budou přinášet tipy na legální mp3, jež ke stažení poskytli sami interpreti nebo jejich vydavatelství.

317-326 (326) 

na začátek posounout vzad předešlé 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.