muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: AUDIOTIPY

12.12.2012 Kladenská kapela Zrní nedávno vydala své třetí řadové album Soundtrack ke konci světa, a zatímco se připravuje na předvánoční křest, který se uskuteční 22. prosince v Akropoli - tedy den po konci světa, potěšila své fanoušky novou písní Hory.
7.12.2012 Bristká zpěvačka Katy B, která na svůj pop s nádechem elektroniky, dubstepu a r'n'b upozornila loni debutovým albem On a Mission, představuje nový materiál.
5.12.2012 Sympatický Shugo Tokumaru, kterému kdosi kdysi přiřknul nálepku „japonského Sufjana Stevense“, jíž se teď horko těžko snaží zbavit, vydá zkraje příštího roku nové album.
28.11.2012 S Audiotipmi od rapera, pesničkára atď. Bonusa sa v poslednom čase roztrhlo vrece. Po voľne stiahnuteľnom splite s Flowers For Whores a charitatívnom živáku Live+Love tentoraz pripravil druhú nahrávku svojho ambient-noise projektu aMinor.
26.11.2012 Americká formace Chromatics, jež letos vydala úspěšné album Kill for Love, a o níž jste si také mohli přečíst v jednom z dílů našeho seriálu Seznamte se, dává nyní ke stažení svou novou skladbu Cherry.
20.11.2012 Jste-li fanoušky newyorských post-punkerů Interpol, určitě vám neunikla informace o tom, že uplynulo deset let od vydání oslavovaného debutu Turn on the Bright Lights, a tak se kapela rozhodla, že k oslavě tohoto výročí připraví reedici alba.
5.11.2012 Martin Hůla alias Bonus vydal v týchto dňoch špeciálny polo-živák nazvaný Live+Love. Celý zisk, ktorý sa vyzbiera z dobrovoľných príspevkov za stiahnutie, ide z labelu Coffee Breath Records na charitatívne účely.
23.10.2012 David Doubek se nevěnuje jenom projektu Kazety, který tvoří společně s Johanou Švarcovou. Vystupuje také jako sólista pod aliasem Ventolin. A právě teď vydává první album, nesoucí název Totem.
23.10.2012 Pod názvem Black Tar Jesus najdete lo-fi rock'n'roll z Pardubic. Za projektem stojí Tomáš Kopáček, který nejprve písnčkařil pod pseudonymem Mon Insomnie a pak si založil witch-housový projekt Tempelhof, aby se teď oklikou opět vrátil ke kytaře.
4.10.2012 Teenagerská indie-rocková kapela The Colorblinds, ve které mimochodem zpívá Adam Mišík, syn legendárního Vladimíra Mišíka, získává stále větší oblibu. Na dlouhohrající album si sice zatím fanoušci musí počkat, na světlo však nyní vyplouvají hned dva singly.

31-40 (326) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.