přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: ATB

24.6.2011 První dva červencové dny budou na Zelené Vodě u slovenského Nového Mesta nad Váhom patřit festivalu Topfest. Hlavními tahouny letošního ročníku budou kanadští pop-punkeři Sum 41, španělští ska-punkeři The Locos, britší heavy-metalisté Saxon a finští folk-metalisté Korpiklaani.
20.4.2011 Hudobný festival Topfest privíta v prvý júlový víkend aj živelný lesný klan z Fínska Korpiklaani a do areálu pri Novom Meste nad Váhom sa na stage Lovely Experience vráti po roku pre obrovský záujem aj nemecká tanečná legenda ATB.
17.5.2010 Poněkud netradiční hudební spojení letos čeká návštěvníky slovenského festivalu Topfest. Vedle hlavního programu, kterému budou dominovat metalisté Megadeth a Cavalera Conspiracy, rockoví veteráni Status Quo nebo kapely Kabát a Inekafe, totiž pořadatelé lákají i na taneční hudbu.
16.3.2009 Festival Creamfields Central Europe, který proběhne 3. a 4. července na letišti v Břeclavi, potvrdil dva první vystupující – britské tranceové ikony Above & Beyond a německý DJ a producent ATB.
23.8.2007 Proslulá pouliční party Love Parade se letos vrací z Berlína do Essenu, který tuto sobotu očekává příjezd několika stovek tisíc příznivců taneční hudby. Pokud na místo dorazit nemůžete a přesto byste si tuto událost nechtěli nechat ujít, máte možnost ji sledovat v přímém přenosu na Óčku.
8.11.2006 Další pokračování halové taneční party Transmission proběhne v sobotu 25. listopadu v pražské T-Mobile Areně.
21.6.2006 Když jsme v březnu přinesli první nástřely headlinerů letošních polských festivalů, netušili jsme, do jaké míry se doslova z roku na rok tamní festivalová scéna promění a vyzraje.
25.1.2006 DJ Michael Burian vystoupí v sobotu večer v roli jednoho z headlinerů na narozeninové párty stuttgartského klubu Proton.
25.8.2005 Něco tak zapomenutelného aby člověk pohledal! Zajděte si na kteroukoli diskotéku a určitě tam něco od ATB zazní více než jednou za večer. Ve sbírce kohokoli, kdo to myslí s taneční hudbou vážně...

1-9 (9)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.