přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: ASKING ALEXANDRIA

2.12.2016 Severoanglická partička Asking Alexandria je na scéně téměř deset, ale raketový rozlet mohl ukončit odchod dlouholetého frontmana Dannyho Worsnopa počátkem loňského roku.
1.12.2012 Uběhl měsíc a s jeho přelomem vám opět servírujeme další díl Punk&Core. Tentokrát zavítáme na Britské ostrovy za partou Silent Screams a taktéž dáme vzpomenout na formaci Box Car Racer.
24.10.2012 Vítejte u druhého našeho žánrového speciálu Punk&Core. Tento díl by se dal onačit také jako australský, jelikož v hlavních rolích zde máme rovnou dvě kapely z tohoto vzdáleného kontinentu.
22.9.2012 Vítejte u nové rubriky Punk&Core, kde vám budeme zprostředkovávat aktuální informace o dění na kytarové scéně od punku až po hardcore. V pravidelných zpravodajích se vám budeme snažit představovat to nejdůležitejší a nejzajímavejší, co se v těchto žánrových vodách děje.
5.6.2012 Britská metalcorová pětice Asking Alexadria si na leden a únor příštího roku naplánovala své další evropské turné. Jednou z patnácti zástavek bude opět i Praha, kde Asking Alexandria vystoupí téměř po roce od svého posledního koncertu...
10.1.2012 Následující zpráva je určena hlavně těm z vás, které nenechává chladným elektronikou říznutý post-hardcore, metalcore nebo screamo. V pondělí 6. února totiž do pražského Lucerna Music Baru přijede britská pětice Asking Alexandria.
18.4.2011 Festivalová dvojice Rock am Ring a Rock im Park, uzavřela program a skoro dva měsíce před vypuknutím zveřejnila časovové line-upy. Jak bylo známo už na přelomu roku, headlinery budou System of A Down, Coldplay a Kings of Leon.
19.4.2010 Už zítra, 20. dubna, vystoupí v pražském Futuru tři hudební formace, jejichž společné evropské turné láká v těchto týdnech příznivce několika moderních rockových odnoží, jimiž jsou např. post-hardcore, screamo, klasické emo či metalcore.

1-8 (8)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.