muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: ASAF AVIDAN

25.6.2015 Sice už zcela neplatí, že bychom na živá vystoupení některých velkých jmen alternativního popu museli jezdit do zahraničí, ale přesto maďarský festival Sziget nabízí lákadel více než dost.
5.9.2014 Je to strašné klišé, ale v případě izraelského písničkáře Asafa Avidana nelze nepoužít; totiž – můžete ho buď milovat, nebo nenávidět. Jeho zvláštně nakřápnutý (a trochu ukňučený) lehce androgynní hlasový projev může být pro někoho obtěžující a nepřekousnutelný...
28.7.2013 Dvanáctý ročník festivalu Colours Of Ostrava se již podruhé odehrával v jedinečném industriálním areálu Dolních Vítkovic a jako každý rok nabídl rozmanitý program, zaměřený především na world music.
4.2.2013 Izraelský písničkář Asaf Avidan, který si tuzemskou koncertní premiéru odbude na letošním festivalu Colours of Ostrava, vydává 4. února i v České republice své první sólové album Different Pulses.
29.1.2013 Organizátoři Colours of Ostrava, který bude probíhat od 18. do 21. července, dnes odtajnili jméno dalšího z hlavních hostů letošního ročníku. Tentokrát jde o jeden návrat. Na festival totiž po čtyřech opět zavítá Jamie Cullum.
31.8.2009 Malebné údolí, okolo nádherné horské panorama, širé zelené louky, pasoucí se kozy, krávy... Prostě Frequency. Jenže má to jeden háček: jen do minulého roku. Jak tedy vypadalo Frequency s přívlastkem 2009?
30.8.2009 Bez Radiohead a The Prodigy, ktorých sme fotiť nemohli, ale za to s Bloc Party, Jarvisom Cockerom, Editors, The Subways, The Sounds, Little Boots, Mando Diao, The Black Box Revelation alebo Crystal Castles. To je druhá časť fotoreportu z najväčšieho rakúskeho festivalu - Frequency.

1-11 (11) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.