muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: ARCHA

29.4.2013 Nový areál, nové scény, program po desiatej večer i niekoľko prvých mien. To všetko prezradil festival United Islands pred svojim jubilejným desiatym ročníkom, ktorý sa v Prahe uskutoční 21. a 22. júna.
21.2.2012 5. března vystoupí v pražské Arše výjimečný představitel soudobé elektronické hudby a world music Richard Teitelbaum. Společně s virtuózním hráčem na japonskou flétnu shakuhachi Ralphem Samuelsonem
1.12.2011 Konfrontace hiphoperů, songwriterů a performerů slam poetry, naproti tomu klasici české písničkářské scény a navrch hudební filmy, videoklipy i čtení - takový bude festival Babel Songs, který bude probíhat zíta a pozítří v pražském Divadle Archa.
26.4.2011 Blixa Bargeld a Carsten Nicolai (aka Alva Noto) stoja na jednej línií. Jeden z 31 ročnou vodcovskou energiou Einsturzende Neubauten, druhý ako berlínsky pionier glitchovej scény. Divadlo Archa sobota 16. apríla.
16.3.2011 Po roku sa opäť do divadla Archa vracia festival Stmmul. V prvom zo série koncertov predstaví dvojčlenný experimentálny projekt ANBB.
19.5.2010 Po třech letech se Yann Tiersen, autor opěvovaného soundtracku k filmu Amélie z Montmartru, vrátil do naší metropole a bortil zde veškeré škatulky spojené s jeho osobou.
17.2.2009 Kytarista Dweezil Zappa se svým projektem Zappa Plays Zappa vystoupí 1. června v pražském Divadle Archa. Starší syn slavného amerického hudebníka a skladatele Franka Zappy se svojí kapelou přijíždí do České republiky jako čerství držitelé Grammy.
19.11.2007 Po nedávném koncertním turné ke svému novému albu Dotyk přichází zpěvačka Aneta Langerová s dalším ze svých projektů, tradičním benefičním koncertem pro projekt Světluška, napomáhající zejména nevidomým dětem.
4.10.2007 Legendární americký nadžánrový písničkář, hudebník, skladatel a producent Al Kooper vystoupí v pondělí 22. října v pražském Divadle Archa.
11.3.2007 Britská kapela The Tiger Lillies společně s Alexandrem Hackem a Danielle de Piccioto uvedou 21. května v Arše živou audio-vizuální poctu zakladateli moderního horroru H. P. Lovecroftovi.

1-10 (25) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.