muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: ARCH ENEMY

23.7.2014 V pokračování naší reportáže shrneme to nejdůležitější z druhé poloviny vizovického festivalu Masters of Rock, tj. ze soboty a neděle. V těchto dvou dnech hrála prim především velká jména jako Arch Enemy, Sebastian Bach, Helloween nebo Eluveitie.
16.7.2014 Zhlédli jste první část fotogalerie z festivalu Masters of Rock? Pokud ano, podívejte se, jak festival ve Vizovicích probíhal ve své druhé polovině.
7.7.2014 Rok se s rokem sešel a Vizovice se pomalu připravují na pravidelnou červencovou invazi fanoušků prahnoucích po metalové hudbě. Už podvanácté se v areálu místní proslulé palírny uskuteční největší domácí rockový festival Masters of Rock.
24.6.2014 Červencový open airový festival Masters of Rock zveřejnil časový rozvrh programu hlavního i malého pódia, kde vystoupí během čtyř dní celkem přes osmdesát kapel.
6.12.2013 S postupně přibývajícími kapelami na soupisce dostává dvanáctý ročník Masters of Rock konkrétnější obrysy. Pořadatelé tak jako v minulých letech vsadili zejména melodičtější odnože rocku a metalu.
21.9.2012 Ještě se mnozí nestačili oklepat z letošní festivalové sezóny a už jsou tady zprávy o té další. Tak například německá kapela Rammstein dnes pro rok 2013 ohlásila turné po velkých evropských festivalech.
20.7.2012 Přinášíme druhou část fotogalerie z desátého ročníku Masters of Rock. Vidět můžete letošního headlinera Nightwish, dále Stratovarius, Arch Enemy, Sabaton, Korpiklaani, Arakain s Lucií Bílou a další.
12.7.2012 Desátý ročník open-air festivalu Masters of Rock startuje už dnes na obvyklém místě v areálu likérky Rudolf Jelínek ve Vizovicích. Návštěvníci se mohou těšit například na symfonické Nightwish, Within Temptation a Sirenia, příznivce starého rocku jistě potěší Thin Lizzy.
1.1.2012 Do nového roku opět vstupujeme bilancí desek, které nás nejvíce zaujaly v tom předchozím - 2011. Nejčastěji skloňovanou deskou je Let England Shake zpěvačky PJ Harvey. Shoda se našla také u Fleet Foxes, Kasabian Portugal. the Man nebo Björk.
27.11.2011 První várku chystaných kapel odtajnil metalový festival Masters of Rock. Jubilejní desátý ročník proběhne ve dnech 12. až 15. července v tradičním areálu vizovické likérky Rudolf Jelínek.

1-10 (20) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.