muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: APPLE JUICE

11.5.2011 Kapela Tři sestry ani letos nezapomíná na své narozeniny a se svými fanoušky je oslaví o příštím víkendu dvoudenním festivalem na pražském koupališti Džbán. A o punk tady rozhodně nebude nouze.
22.3.2011 Necelé dva měsíce zbývají do startu letošního ročníku festivalu JamRock. Uskuteční se od 9. do 11. června v Žamberku a po loňské účasti několika zahraničních hostů v čele se zpěvačkou Gabriellou Cilmi v jeho programu dostanou přespolní ještě větší prostor.
3.8.2010 Harrachov se o tomto víkendu stane dějištěm patnáctého ročníku festivalu Keltská noc. Během dvoudenního programu se zde vystřídají bezmála tři desítky kapel. Tradičně budou převažovat domácí, program ale zpestří i hosté z okolních zemí.
23.4.2010 Kapela Tři sestry si v tomto roce připomíná pětadvacetileté výročí svého působení na domácí hudební scéně. Před pár týdny fanouškům nadělila nové album Lázničky a zanedlouho dojde i na její tradiční festivalovou oslavu na pražském Džbáně.
22.4.2010 Lidový dům ve Kbelích čeká tento pátek punková smršť s kapelami Plexis a Apple Juice. Plexis - Pražská punková sebranka okolo Petra Hoška, notorického vymetače večírků, založená v roce 1984...
17.4.2009 V severočeském lázeňském městečku Bílina se v 27. června uskuteční festival Bořeň Mysteria Open Air. Volně naváže na Doupov Mysteria Fest, který má za sebou dva ročníky, uskutečněné se Vroutku u Podbořan.
20.2.2008 Druhý ročník klubového festivalu Jarní Valník, za kterým (jak ostatně sám název napovídá) stojí pořadatelé slánského open-airu Rock na Valníku, se uskuteční v sobotu 15. března v pražském klubovém prostoru Abaton.
27.5.2007 Královéhradecký festival Rock for People bude v průběhu léta opět doprovozen sérií lokálních akcí. Připraven bude Kytlice Music Festival, kolínský Natruc, festival Řev Řevnice, Smržfest ve Smržovce, ale ze všeho nejprve tradiční Ouvalskej bigbít.
22.4.2007 Pálení čarodějnic u Hostivařské přehrady v Praze bude letos již poosmé patřit festivalu Hajdulafest. V jeho rámci tentokrát vystoupí skáčkoví klasici Sto zvířat, Monika Načeva společně s kytaristou Michalem Pavlíčkem a DJem Five, či punk-rockoví Flaming Cocks.
26.7.2006 Pořadatelé festivalu Sázavafest, který se odehraje od 3. do 6. srpna v areálu ostrova v obci Sázava na Benešovsku, připravili pro nedočkavé a brzké příchozí také festivalovou warm up party, která vypukne den před zahájením festivalu, ve středu 2. srpna, v sázavském klubu Shambala.

1-10 (15) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.