muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: APPARAT

2.12.2008 Zítřejší koncertní nabídka pražských klubů vypadá, alespoň co se zahraničních hostů týče, vskutku pestře. Elektronickou hudbu zastoupí německý projekt Apparat v Roxy, world music zpěvačka Ljiljana Buttler v Paláci Akropolis a rock zase Tindersticks v Divadle Archa.
26.9.2008 S Němcem Saschou Ringem a jeho projektem Apparat jste se u nás mohli v poslední době setkat několikrát. Přesto zde doposud stále nezahrál za doprovodu živé kapely. Časy se ovšem mění a 3. prosince Apparat spolu se svými soukmenovci vystoupí v pražském klubu Roxy.
25.8.2008 Tři faktory – déšť, bahno a neuvěřitelná zima – letošní ročník Summer of Love poznamenaly, co si budeme nalhávat. I tak se ale nemohly stát většími překážkami ve vyposlechnutí Stereo MC's, Apparata či M.A.N.D.Y. a festival se povedl nad očekávání dobře.
5.8.2008 Na 16. srpna se chystá dvanáctý ročník tanečního festivalu Summer Of Love. Pokud se chcete seznámit s pěti zajímavými jmény, které se na něm objeví, stačí číst dál.
17.6.2008 Nezaintersovaní ľudia v Bratislave hovoria, že Wilsonic je techno festival. Takisto volajú v noci na políciu, lebo nemôžu kvôli hluku spať. To sú len niektoré prekážky festivalu sídliaceho v centre mesta, ktoré je kultúrne nezrelé.
16.6.2008 Přípravy na dvanáctý ročník festivalu Summer of Love jsou v plném proudu a již nyní bylo představeno několik headlinerů. Kromě dříve ohlášených Stereo MC's mezi nimi figurují Blank & Jones, DJ Marky nebo M.A.N.D.Y.
27.5.2008 Už o necelé dva týždne sa na bratislavskom Tyršovom nábreží uskutoční ďalší ročník festivalu Wilsonic.
16.5.2008 Tyršovo nábřeží v Bratislavě se 6.a 7. června stane dějištěm dalšího ročníku festivalu Wilsonic, který spojuje svět koncertů s atmosférou klubů a tanečních party a prezentuje aktuální trendy z oblasti advanced, urban & electronic music.
7.4.2008 Už 18. apríla sa v bratislavskom PKO uskutoční tretie pokračovanie akcie micro.Wilsonic, menšieho brata letného festivalu Wilsonic, ktorý prináša koncerty súčasnej advanced, urban & electronic music.
27.2.2008 Festival V9kend Prague Music Weekend vypukne již tento čtvrtek, 28. února, je tedy na čase představit si nejen akci samotnou, ale i některé z performujících: Ellen Allien, Apparata, Daddyho G a DJe Krushe.

21-30 (37) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.