muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: APPARAT

16.5.2008 Tyršovo nábřeží v Bratislavě se 6.a 7. června stane dějištěm dalšího ročníku festivalu Wilsonic, který spojuje svět koncertů s atmosférou klubů a tanečních party a prezentuje aktuální trendy z oblasti advanced, urban & electronic music.
7.4.2008 Už 18. apríla sa v bratislavskom PKO uskutoční tretie pokračovanie akcie micro.Wilsonic, menšieho brata letného festivalu Wilsonic, ktorý prináša koncerty súčasnej advanced, urban & electronic music.
27.2.2008 Festival V9kend Prague Music Weekend vypukne již tento čtvrtek, 28. února, je tedy na čase představit si nejen akci samotnou, ale i některé z performujících: Ellen Allien, Apparata, Daddyho G a DJe Krushe.
4.2.2008 Na přelom února a března ohlášený pražský festival V9kend se oproti původním plánům dočká několika zásadních změn. Týkají se místa konání akce, termínu i samotného programu.
16.11.2007 Když se před více jak měsícem vyrojily zprávy o chystané hudební události s názvem v9kend: Prague Music Weekend 2008 bylo jisté jen to, že se odehraje 29. února a 1. března 2008. Nyní organizátoři uveřejnili první potenciální jména bohatého line-upu, nutno dodat, že velmi zajímavá.
9.8.2007 Již příští sobotu proběhne na pardubickém závodišti jedenáctý ročník festivalu Summer of Love, tentokrát nesoucí podtitul Open Your Mind. I letos si festival přichystal několik českých premiér, mezi které se zařadí třeba koncerty projektů Audio Bullys či Ellen Allien & Apparat, nebo DJ set Joirise Voorna.
30.4.2007 Mesiac lásky prinesie v slovenskom hlavnom meste festivaly Art of Livin’, Guitarfest a Bluegrass Fest, krsty albumov Cliché a Pudingu Pani Elvisovej, koncerty Apparat, -123 min. alebo Georga Michaela a Zucchera.
14.4.2007 Za necelých pět měsíců proběhne na pardubickém závodišti jedenáctý ročník festivalu Summer of Love. Pár jmen už neoficiálně prosáklo na veřejnost, první várka potvrzených interpretů přichází teprve nyní.
22.9.2006 V rámci projektu Music Infinity se v úterý v pražském Paláci Akropolis představí německý elektronický projekt Apparat.
4.5.2005 Příští úterý se v pražském Paláci Akropolis v rámci festivalu Akropolis Multimediale představí několik projektů spřízněných s promotérskou agenturou a zároveň labelem Muteme. Ten se zaměřuje na...

28-37 (37) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.