muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: APPARAT

21.4.2011 Pražská odnož mezinárodního festivalu Electronic Beats byla dosud spjata s prostory Veletržního Paláce. Letos poprvé ovšem akce zavítá do Divadla Archa. Akce proběhne 10. června; kdo na ní vystoupí?
21.4.2011 Hudební a lifestyleový program Electronic Beats, v rámci kterého vystoupila v České republice od roku 2006 řada vynikajících hudebních interpretů jako například Prodigy, Underworld nebo naposledy Caribou, se vrací do Prahy.
8.2.2011 I letos budou srpnové víkendy v polských Katowicích patřit alternativním hudebním festivalům. O prvním víkendu měsíce to bude OFF, o posledním Nowa Muzyka. A obě akce teď shodou okolností ohlásily své první vystupující.
15.6.2009 Bratislavský Wilsonic musel pred jeho deviatym ročníkom čeliť hneď niekoľkým problémom: prišiel o hlavného sponzora, musel sa sťahovať z osvedčeného nábrežia Dunaja do len niekoľko sto metrov vzdialenej Incheby a celý svoj line-up zverejnil len niečo viac ako mesiac pred festivalom.
15.6.2009 Po štvrtkovom warmupe sa cez víkend v Bratislave rozbehol festival Wilsonic naplno. Ak chcete vidieť, ako Moderat, Jazzanova, Tim Exile, Junior Boys, Trouble Over Tokyo, For a Minor Reflection alebo The Dead Sea vyzerali, pozrite si našu galériu.
2.4.2009 Rakúsky Donaufestival vypukne už o necelé tri týždne. Jeden zo šiestich dní - s CocoRosie a Antony and the Johnsons na čele je už kompletne vypredaný, rovnako ako trojďnové permanentky na druhý víkend.
26.3.2009 Po jménech jako Oasis, Bloc Party, Aphex Twin, Klaxons nebo Foalspředstavuje německý Melt! Festival další želízka pro svůj letošní ročník, který proběhne od 17. do 19. července v důlním areálu Ferropolis u obce Gräfenhainichen.
23.2.2009 Organizátori rakúskeho Donaufestivalu sľubujú, že kompletný lineup zverejnia 6. marca. Dovtedy lákajú na, okrem už potvrdených Sonic Youth, CocoRosie alebo Antony and the Johnsons, DJ set od legendy elektronickej hudby - Aphexa Twina.
16.1.2009 Dolnorakouské město Krems ožije na přelomu dubna a května pátým ročníkem Dounaufestivalu. I tentokrát bude jeho program soustředěn do dvou prodloužených víkendů a vedle hudby dá prostor i dalším formám současného umění.
28.12.2008 Berlínský producent Apparat se do České republiky vrátil ani ne po půl roce. Oproti samostatnému setu na Summer of Love ale premiérově přivezl svou skupinu Apparat Band.

11-20 (37) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.